Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Представники Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні відвідали Чернівецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

obsse107 липня 2015 року в приміщенні Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадія Мунтяну, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Світлани Штефанчук та директора Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Мінтенка відбулася зустріч з представником Організації з безпеки та співробітництва в Європі Деяном Георгієвським.

В ході зустрічі представник Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Деян Георгієвський зазначив, що Місія приділяє особливу увагу питанням захисту фундаментальних прав і свобод людини, в тому числі захисту прав переселенців та учасників АТО.

Детальніше...

Вижницький район відвідали представники Спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі

Деталі

OBSEВижницький район відвідали представники Спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі

 

1 липня 2015 року відбулася зустріч голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Андрюка, голови районної ради  Олександра Гриндея та в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана зі спостерігачами представництва Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Руне Кестбергом, Аленом Рішліч та Петером Фачковец.

Детальніше...

У Вижниці розпочав свою роботу Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Vijnitsa okr centrВчора, 30 червня, відбулося засідання круглого столу на тему:  «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян». Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан, громадські активісти.

За повідомленням Юрія Сележана з ініціативи Міністерства юстиції України з 1 липня по всій Україні почнуть працювати 100 нових центрів безоплатної правової допомоги. На території Чернівецької області такі центри діятимуть у Чернівцях, Кельменцях та Вижниці.

Детальніше...

Презентація центру в Кельменцях

Деталі

Kelm otkr 1В Кельменецькій районній державній адміністрації за участі голови районної державної адміністрації Віталія Швеця, заступника голови районної ради Анатолія Горобця, Кельменецького селищного голови Валентина Твердохліба, представників соціальних служб району, громадських організацій, засобівмасової інформації відбулося засідання круглого столу на тему: «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян».
 
Як повідомив директор Кельменецького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий, з 1 липня поточного року в Кельменцях, містах Чернівці та Вижниця, розпочнуть роботу 3 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги жителям громад. Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян: малозабезпечених осіб, учасників бойових дій (у тому числі це стосується учасників АТО із відповідним статусом та членів сімей загиблих), дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, біженців та ін.

Детальніше...

30 червня 2015 року відбулась прес-конференція

Деталі

КОН 130 червня 2015 року відбулась  прес-конференція за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області А. Мунтяну, начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В. Хохуляка, директора Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги С. Мінтенка.

В ході прес-конференції А. Мунтяну окреслив основні завдання новостворених місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядок надання ними правової допомоги та порядок звернення громадян для отримання такої допомоги.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua