Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Меморандум про співпрацю між Кельменецьким МЦ, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою

Деталі

2015 10 Kelm 107.10.2015 року підписано меморандум про співпрацю та взаємодію між Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою.

Головною метою підписання меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін, спрямованих на сприяння забезпеченню доступу та наданню правової допомоги особам, які її потребують.

Детальніше...

Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

2015-10-08 VyjnВідбулася робоча зустріч в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головою Путильської районної державної адміністрації Миколою Савчуком та головою районної ради Андрієм Дутчаком.

            Метою зустрічі було налагодження співпраці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, які надають первинну правову допомогу.

Детальніше...

Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено виїзні прийоми громадян

Деталі

2015 10 Kelm 101 та 06 жовтня 2015 року працівниками Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатом, який надає безоплатну правову допомогу, проведено виїзне консультування громадян в селах Іванівці, Бузовиця, та Лукачани Кельменецького району.

До консультативного пункту звернулося 14 осіб, з яких 5 жителів с. Іванівці, 2 жителі с. Бузовиця та 7 жителів с. Лукачани.

Детальніше...

Вийшли друком буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»

Деталі

bukletЗа підтримки українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні"  видано інформаційний ‪‎буклет‬ «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?» накладом у 150 тисяч примірників.

Буклети є результатом спільної роботи команд Координаційного центру з надання правової допомоги, Української фундації правової допомоги та проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні".

Детальніше...

Відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

2015 10 03 Call 103 жовтня 2015 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбулося відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід відбувся за участю директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського, працівників Координаційного центру, Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області, представників партнерських організацій, зокрема, проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Американської асоціації юристів Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI), а також регіональних ЗМІ.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського з адвокатами
  2. Зустріч з Міністром юстиції України та директором Координаційного центру з надання правової допомоги
  3. Зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Усатого з головами сільських рад Кельменецького району.
  4. Робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з наданння безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головами сільських рад с.Мілієве та с.Чорногузи.
  5. Кельменецький МЦ, зустріч з мешканцями села Росошани
  6. Робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру
  7. НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РАЙОНІ ТА КЕЛЬМЕНЕЦЬКИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  8. Робоча зустріч директора Кельменецького МЦ в Сокирянах
  9. Зустріч у Вижницькому місцевому центрі
  10. УЧАСТЬ ДИРЕКТОРА КЕЛЬМЕНЕЦЬКОГО МЦЗНБВПД ЦЕНТРУ НА НАРАДІ ІЗ СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua