Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   

Кельменецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги налагоджує співпрацю

Деталі

kelmen 0127 серпня 2015 року в приміщенні Кельменецької районної державної адміністрації в рамках проекту зі скорочення безгромадянства осіб молдовської національності, спричиненого розпадом СРСР, відбулася зустріч директора Кельменецького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Усатого з представниками ВГО «Комітет виборців України» Тарасом Халавкою та Максимом Лукинюком, представниками Чернівецької обласної організації «Комітет виборців», за участю голови районної державної адміністрації, заступника голови районної ради, заступника начальника відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції УДМС у Чернівецькій області.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

BPDНа виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 31 серпня по 30 вересня 2015 року включно.

Детальніше...

Директором Кельменецького місцевого центру підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію

Деталі

Kelm 04Директором Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І. Усатим було проведено зустріч із головою районної організації ветеранів В. І. Флоряком та головою організації інвалідів у Кельменецькому районі А. В. Адащук.

Детальніше...

Тристоронній меморандум "Про співпрацю та взаємодію"

Деталі

Kelm 0214 серпня 2015 року  між Кельменецьким місцевим центром з надання БВПД, Кельменецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей Кельменецької районної державної адміністрації було підписано тристоронній меморандум «Про співпрацю та взаємодію».

 Сторони меморандуму обговорили перспективні напрями співпраці, механізми взаємодії з надання безоплатної правової допомоги, проблемні питання, виявлені за підсумками роботи, та домовилися докладати максимум зусиль, можливостей та ресурсів для виконання заходів у відповідних напрямках.

Детальніше...

Робоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей

Деталі

Kelm 01 siteРобоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей

12 серпня 2015 року відбулася робоча нарада при першому заступнику голови Кельменецької районної державної адміністрації щодо розгляду та прийняття на районному рівні Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на  2015-2016 роки за участю керівників структурних підрозділів. В роботі наради також взяв участь директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua