Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Меморандум з громадськими організаціями Кельменецького МЦ

Деталі

2015 11 04 Kelm 1У приміщенні Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч директора центру – Ігоря Усатого з громадськими організаціями: ГО «Промінь надії»,  ГО «Кельменецька організація учасників антитерористичної операції», РО Української спілки ветеранів Афганістану (Воїнів інтернаціоналістів) з метою визначення спільних  кроків для надання правової допомоги.

За підсумками зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері надання безоплатної  вторинної  правової допомоги.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

У регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України) в обласних центрах (окрім міста Чернігова) та м. Київ розшукуються фахівці з комунікації!

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – регіональні центри). Назва посади – «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації».

Детальніше...

Участь у круглому столі представників Кельменецького МЦ

Деталі

2015 10 12 Кельм112.10.15р. директор Кельменецького МЦзНБВПД  Ігор Усатий та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник взяли участь у круглому столі, який був організований для засуджених співробітниками Кельменецького РП Сокирянського МВ КВІ ВДПТСУ в Чернівецькій області. У заході також взяла участь директор Кельменецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Попович.

Ігор Усатий поінформував учасників заходу про діяльність центру, категорії осіб, які належать до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу та порядок її надання, детально розповів про процес роботи з клієнтами - від реєстрації заяви до призначення їм адвоката та ознайомив з поняттям первинної та вторинної правової допомоги.

Фотозвіт про подію

Детальніше...

Меморандум про співпрацю між Кельменецьким МЦ, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою

Деталі

2015 10 Kelm 107.10.2015 року підписано меморандум про співпрацю та взаємодію між Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою.

Головною метою підписання меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін, спрямованих на сприяння забезпеченню доступу та наданню правової допомоги особам, які її потребують.

Детальніше...

Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

2015-10-08 VyjnВідбулася робоча зустріч в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головою Путильської районної державної адміністрації Миколою Савчуком та головою районної ради Андрієм Дутчаком.

            Метою зустрічі було налагодження співпраці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, які надають первинну правову допомогу.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено виїзні прийоми громадян
  2. Вийшли друком буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»
  3. Відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги
  4. Зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського з адвокатами
  5. Зустріч з Міністром юстиції України та директором Координаційного центру з надання правової допомоги
  6. Зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Усатого з головами сільських рад Кельменецького району.
  7. Робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з наданння безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головами сільських рад с.Мілієве та с.Чорногузи.
  8. Кельменецький МЦ, зустріч з мешканцями села Росошани
  9. Робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру
  10. НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РАЙОНІ ТА КЕЛЬМЕНЕЦЬКИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua