Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Тристоронній меморандум "Про співпрацю та взаємодію"

Деталі

Kelm 0214 серпня 2015 року  між Кельменецьким місцевим центром з надання БВПД, Кельменецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей Кельменецької районної державної адміністрації було підписано тристоронній меморандум «Про співпрацю та взаємодію».

 Сторони меморандуму обговорили перспективні напрями співпраці, механізми взаємодії з надання безоплатної правової допомоги, проблемні питання, виявлені за підсумками роботи, та домовилися докладати максимум зусиль, можливостей та ресурсів для виконання заходів у відповідних напрямках.

Детальніше...

Робоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей

Деталі

Kelm 01 siteРобоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей

12 серпня 2015 року відбулася робоча нарада при першому заступнику голови Кельменецької районної державної адміністрації щодо розгляду та прийняття на районному рівні Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на  2015-2016 роки за участю керівників структурних підрозділів. В роботі наради також взяв участь директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий.

Детальніше...

Зустріч учасниками АТО в Хотині

Деталі

Ursati 16 серпня 2015 року директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий зустрівся з учасниками АТО та їх родинами. Зустріч відбулась в м. Хотин. Метою  зустрічі було інформування громадськості про права та можливості громадян на отримання БВПД і, зокрема, права учасників АТО, які гарантуються законом України “Про безоплатно правову допомогу”.

   Зустріч проходила за участю голови районної державної адміністрації  Петра Допіряка, голови районної ради Тетяни Кравецької та  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Хвилиною мовчання було вшановано  загиблих героїв, наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Детальніше...

Круглий стіл на тему “Надання вторинної правової допомоги та децентралізація”

Деталі

КРУГЛИЙ 1Директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну взяв участь  у роботі круглого столу на тему: “Надання вторинної правової допомоги та децентралізація”, який проходив в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації 4 серпня 2015 року.

Засідання круглого столу відбулось за участі народного депутата України Олександра Дроздика. Також в роботі круглого столу взяли участь начальник Головного управління юстиції в Чернівецькій області В’ячеслав Хохуляк, директор Чернівецького місцевого центру Сергій Мінтенко, працівники органів юстиції області, представники громадськості, журналісти.

Детальніше...

Робоча зустріч директора Регіонального центру з надання БВПД Аркадія Мунтяну з народним депутатом України Олександром Дроздиком

Деталі

ВІЗИТВ приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області 4 серпня  2015 року відбулася робоча зустріч директора центру Аркадія Мунтяну з народним депутатом України Олександром Дроздиком за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В’ячеслава Хохуляка. 

Народного депутата, зокрема, зацікавило питання забезпечення широкого доступу мешканців області в отриманні правової допомоги, яку гарантує держава.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua