Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

2015-10-08 VyjnВідбулася робоча зустріч в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головою Путильської районної державної адміністрації Миколою Савчуком та головою районної ради Андрієм Дутчаком.

            Метою зустрічі було налагодження співпраці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, які надають первинну правову допомогу.

Детальніше...

Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено виїзні прийоми громадян

Деталі

2015 10 Kelm 101 та 06 жовтня 2015 року працівниками Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатом, який надає безоплатну правову допомогу, проведено виїзне консультування громадян в селах Іванівці, Бузовиця, та Лукачани Кельменецького району.

До консультативного пункту звернулося 14 осіб, з яких 5 жителів с. Іванівці, 2 жителі с. Бузовиця та 7 жителів с. Лукачани.

Детальніше...

Вийшли друком буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»

Деталі

bukletЗа підтримки українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні"  видано інформаційний ‪‎буклет‬ «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?» накладом у 150 тисяч примірників.

Буклети є результатом спільної роботи команд Координаційного центру з надання правової допомоги, Української фундації правової допомоги та проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні".

Детальніше...

Відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

2015 10 03 Call 103 жовтня 2015 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбулося відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід відбувся за участю директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського, працівників Координаційного центру, Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області, представників партнерських організацій, зокрема, проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Американської асоціації юристів Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI), а також регіональних ЗМІ.

Детальніше...

Зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського з адвокатами

Деталі

2015 10 03  2В приміщенні Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбулася зустріч  директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Андрій Вишневський повідомив про результати роботи 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та перші успіхи адвокатів, які забезпечували представництво інтересів осіб в цивільних та адміністративних справах.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Зустріч з Міністром юстиції України та директором Координаційного центру з надання правової допомоги
 2. Зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Усатого з головами сільських рад Кельменецького району.
 3. Робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з наданння безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головами сільських рад с.Мілієве та с.Чорногузи.
 4. Кельменецький МЦ, зустріч з мешканцями села Росошани
 5. Робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру
 6. НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РАЙОНІ ТА КЕЛЬМЕНЕЦЬКИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
 7. Робоча зустріч директора Кельменецького МЦ в Сокирянах
 8. Зустріч у Вижницькому місцевому центрі
 9. УЧАСТЬ ДИРЕКТОРА КЕЛЬМЕНЕЦЬКОГО МЦЗНБВПД ЦЕНТРУ НА НАРАДІ ІЗ СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ
 10. Круглий стіл «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги»
   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua