Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру

Деталі

Kelm 2015 09 24 1Проведена робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ігоря Миколайовича Усатого з міськими головами м. Хотина – Миколою Олексійовичем Головльовим  та м. Сокиряни – Василем Степановичем Равликом.

В ході зустрічі Ігор Усатий докладно розповів про роботу Кельменецького МЦзНБВПД, порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню та просив сприяти поширенню даної інформації серед жителів міста щодо можливості звернення їх до Кельменецького місцевого центру для захисту своїх прав та інтересів.

Детальніше...

НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РАЙОНІ ТА КЕЛЬМЕНЕЦЬКИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

Kelm rob zustr 3Директор Кельменецького  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий провів робочу зустріч з начальником управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі Тетяною Присакар.

             Під час зустрічі директор центру повідомив про основні напрями роботи місцевого центру та види правових послуг, які надає центр, а саме здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах,  інших державних органах, органах місцевого самоврядування, складення документів процесуального характеру та відповів на запитання.

Детальніше...

Робоча зустріч директора Кельменецького МЦ в Сокирянах

Деталі

Kelm rob zustr 1Директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий разом з  начальником відділу взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Юлією Олійник  та начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артемом Дворським провели  низку робочих зустрічей у Сокирянській районній державній адміністрації, серед яких зустріч з  в. о. начальника служби у справах дітей – Оленою Тимчук та начальником відділу у справах дітей, молоді та спорту –  Валентиною Маковийчук.

Детальніше...

Зустріч у Вижницькому місцевому центрі

Деталі

2015 09 Vijn 0114 вересня 2015 року в приміщенні Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч в.о. директора центру Юрія Сележана з головами Вижницької районної державної адміністрації Михайлом Андрюком, та Вижницької районної ради Олександром Гриндеєм

         Результатом зустрічі стало підписання тристороннього меморандуму про співпрацю.

УЧАСТЬ ДИРЕКТОРА КЕЛЬМЕНЕЦЬКОГО МЦЗНБВПД ЦЕНТРУ НА НАРАДІ ІЗ СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

Деталі

Kelm 2015 11 19 вересня, в Кельменецькій районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Швеця відбулася нарада із селищним та сільськими головами за участі заступника голови районної ради Анатолія Горобця, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району в якій взяв участь директор Кельменецького МЦзНБВПД – Ігор Усатий.

Під час наради  Ігор Усатий поінформував присутніх про основні завдання щодо захисту прав громадян та надання їм безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Круглий стіл «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги»
  2. Робоча зустріч у Вижницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  3. Кельменецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги налагоджує співпрацю
  4. Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  5. Директором Кельменецького місцевого центру підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію
  6. Тристоронній меморандум "Про співпрацю та взаємодію"
  7. Робоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей
  8. Зустріч учасниками АТО в Хотині
  9. Круглий стіл на тему “Надання вторинної правової допомоги та децентралізація”
  10. Робоча зустріч директора Регіонального центру з надання БВПД Аркадія Мунтяну з народним депутатом України Олександром Дроздиком
   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua