Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

Створене робоче місце адвоката

Деталі

advokat rob mistse

Чернівецьким обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги створено окреме робоче місце для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Центр забезпечив адвокатів столом та комп’ютером з доступом до Інтернету.

 У разі виявлення помилок у звітах, адвокати вже мають можливість в приміщенні Центру, самостійно внести корективи до своїх звітів та виправити недоліки у актах надання безоплатної вторинної правової допомоги, що забезпечить значну економію часу адвокатів та покращить своєчасність подання звітів.

Директор Чернівецького центру бере участь у робочій групі

Деталі

workgroup

Із 29 листопада до 8 грудня у Києві працює Робоча група з підготовки пропозицій щодо внесення змін та доповнень до актів законодавства у сфері безоплатної правової допомоги

Робочу групу утворено наказом Координаційного центру з метою підготовки узагальнених пропозицій щодо внесення змін та доповнень до актів законодавства у зв’язку з прийняттям Закону України від 14.10.2014 № 1697-VII «Про прокуратуру» та забезпечення організації роботи щодо розробки проекту Примірного регламенту роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Підсумки 6-го конкурсу адвокатів

Деталі

323 адвокати успішно пройшли 6-ий конкурс з відбору адвокатів до системи БПД

Підбито підсумки за результатами 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Усі три етапи конкурсу успішно пройшли 323 адвокати.

Адвокати, які набрали необхідну кількість балів, будуть включені до локальних реєстрів адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Нагадаємо, що мінімальний прохідний бал, достатній для включення в реєстр адвокатів, становив 3,7 бала (прим. – під час попередніх конкурсів прохідний бал становив від 3 до 3,6 балів).

Детальніше...

Круглий стіл (співпраця заради якості безоплатної правової допомоги)

Деталі

18 листопада 2014 року о 10.00 годині в Чернівецькій обласній державній адміністрації за адресою м. Чернівці, вул. Грушевського, 1 в залі селекторних нарад (к. № 418) відбувся круглий стіл на тему «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги».krugl stil 1

Детальніше...

Затверджено нову звітну форму для адвокатів системи БВПД – акт надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатки до нього

Деталі

Пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» передбачено, що Мін’юст затверджує форму акта надання безоплатної вторинної правової допомоги з відповідними додатками.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua