Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Як розпізнати булінг?

Деталі

Булінг – це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском. Дитину систематично дражнять, ображають, навмисно не приймають у колектив, залякують, шантажують або навіть б'ють.

«Як діяти, якщо став жертвою цькувань? Немає універсального та швидкого рішення, проте є кроки, які варто зробити, щоб впоратись із булінгом, - зауважив фахівець Заставнівського бюро правової допомоги Василь Данищук. – У жодному разі не тримайте це в секреті. Потрібно вирішити, кому довіряєте і можете про це розповісти: батькам чи іншим родичам, другу або подрузі, вчителю, психологу, тренеру або навіть друзям своїх батьків. Якщо трапилась така ситуація, звертайтеся за допомогою до адміністрації школи, вчителів, старших учнів, батьків».

Булінг може проявлятися у таких формах:

фізичній – агресивне фізичне залякування, зокрема удари, стусани, підніжки;
словесній – словесне знущання або залякування за допомогою образливих слів, зокрема постійні образи, погрози й коментарі з негативним підтекстом про кого-небудь (про зовнішній вигляд, релігію, інвалідність, етнічну приналежність та інше);
соціальній – когось навмисно не допускають до участі в роботі групи, колективу або ж навпаки спеціально ігнорують (роблять вигляд, що тієї людини не існує);
письмовій – написання образливих записок або знаків;
електронній (загальновідома як кібербулінг) – розповсюдження чуток та образливих коментарів з використанням електронної пошти, мобільних телефонів (наприклад, надсилання СМС).

Діти також дізнались, що мають змогу у разі потреби звертатись по юридичну допомогу до фахівців системи безоплатної правової допомоги.

Контактна інформація! До фахівців Заставнівського бюро правової допомоги можна звертатися за адресою: Чернівецька область, Заставнівський район, м. Заставна, вул. Д. Галицького, 1а. Телефон: (0 3737) 3-11-87.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua