Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Справа про позбавлення права користування житловим приміщенням

Деталі

27 грудня 2016 року Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги видано доручення № 265 Ткачуку Олегу Сергійовичу для надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянину К., зокрема щодо складання процесуальних документів та представництва інтересів особи в суді у справі про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

Ознайомившись з матеріалами справи, адвокатом встановлено, що громадянин К. є власником будинку, де окрім нього також зареєстровані відповідачі Особа Г., Особа Т., Особа О., Особа Н. та Особа В.. Вищезгадані особи не проживають у вказаному будинку, проте їх реєстрація чинить перешкоду у вільному користуванні та розпорядженні власністю громадянина К.. Більше того, він змушений нести додаткові витрати по сплаті комунальних платежів.

Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється, зокрема, на підставі судового рішення, яке набрало законної сили (стаття 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»). У зв’язку з цим адвокат підготував та направив позов до Першотравневого районного суду м. Чернівці про позбавлення права користування житловим приміщенням.

За результатами розгляду цивільної справи, заслухавши пояснення позивача та його представника, дослідивши письмові докази по справі 27 лютого 2017 року Першотравневий районний суд виніс заочне рішення, яким позов задовольнив та позбавив відповідачів права користування житловим приміщенням.

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua