Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Справа про визнання незаконними рішень органу місцевого самоврядування

Деталі

Більше того, рішенням сесії Чорногузівської сільської ради від 07 лютого 2014 року громадянці В. було надано дозвіл на виготовлення технічної документації по відновленню та встановленню межових знаків в натурі на земельну ділянку орієнтованою площею 0, 18 га як співвласнику будинку. Проте, як з'ясувалося згодом, тим же рішенням сільської ради громадянину Б. також надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтованою площею 0, 0010 га, що є незаконним та порушує право на користування земельною ділянкою жінки.

Ознайомившись з матеріалами справи та наявними документами, адвокат Матейчук Т.М. підготував позовну заяву про визнання незаконними рішень органу місцевого самоврядування посилаючись на те, що громадянину Б. надано земельну ділянку із тієї, що належить клієнтці та яка межує з господарською будівлею громадянина Б.

Крім цього, адвокат посилався на незаконність прийняття рішення сільської ради щодо затвердження акту узгоджувальної комісії, яким було встановлено межі присадибних ділянок між його клієнткою та громадянином Б., оскільки такий акт було складено за відсутності жінки, а тому він не може вважатись як узгоджувальний.

Таким чином, завдяки правовій позиції адвоката по справі, 13 січня 2017 року Вижницький районний суд Чернівецької області задовольнив позов жінки та визнав незаконними і скасував рішення сільської ради.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua