Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Справа про стягнення вартості необлікованих об'ємів природного газу

Деталі

Ознайомившись із матеріалами справи та узгодивши правову позицію по справі, адвокат Спіжавка Т.Г. підготував заперечення проти позову ПАТ по “Чернівцігаз”. Так, згідно додатку 10 до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 03 вересня 2015 року за № 2494 граничні обсяги споживання населенням природного газу у разі порушення вимог цього Кодексу розраховуються із врахуванням кількості осіб, що проживають в будинку та розміру опалювальної площі. Проте, при здійсненні розрахунку збитків, позивачем було завищено суму боргу та враховано 3 осіб, що проживають в будинку.

Втім, згідно довідки про склад сім'ї, виданої КЖРЕП, в будинку громадянина Б. зареєстровано та проживає лише 2 осіб, він та його онука. Більше того, в довідці, що була подана позивачем, мали місце недостовірні дані й щодо опалювальної площі будинку оскільки, зазначалося, що така площа складає 138 квадратних метри, насправді, вона складає 115 квадратних метри, що підтверджується відомостями з Технічного паспорта. Крім того, позивачем не було враховано передплат за газ та газопостачання, зокрема в розмірі 4 829, 96 грн. Також допущено порушення та враховано витрати природного газу на опалення поза межами опалювального сезону.

Таким чином, завдяки обраній правовій позиції по справі та обґрунтувань викладених в запереченні, 07 березня 2017 року Садгірський районний суд м. Чернівці, за результатами розгляду даної справи, ухвалив рішення про відмову у задоволенні позовних вимог Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Чернівцігаз” у зв'язку з їх недоведеністю.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua