Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

УСПІШНА СПРАВА № 15

Деталі

Так, згідно доводів апеляції встановлено, що підзахисного адвоката визнано винним у вчиненні одного епізоду кримінального правопорушення. Натомість, двох інших обвинувачених визнано винними у вчиненні двох епізодів кримінального правопорушення кожним із них, що передбачені інкримінованою статтею. При цьому, різниця у строках покарання його підзахисного та інших обвинувачених по справі осіб лише два місяці. Крім того, як зазначалося стороною захисту, судом було допущено помилку при визнані обставиною, що обтяжує покарання — вчинення злочину у стані алкогольного сп'яніння та рецедив злочину, оскільки ані під час досудового розслідування, ані під час судового розслідування обставин справи не було здобуто таких доказів. Також відсутній у діях обвинуваченого рецедив, оскільки кваліфікуючою ознакою інкримінованого обвинуваченому діяння є повторність, яка була врахована стороною обвинувачення і судом при кваліфікації його дій, а тому не може визнаватися обставиною, що обтяжує покарання.

Відтак, за переконанням захисту, було підтверджено наявність усіх підстав для застосування відносно обвинуваченого вимог ст.ст. 69, 75 КК України, зокрема: позитивна характеристика обвинуваченого за його місцем проживання, складність матеріально-побутових умов, що було підтверджено; незначна вартість транспортного засобу, яким заволодів його підзахисний та двоє інших обвинувачених; відшкодування обвинуваченим завданої шкоди у повному обсязі; обвинувачення лише в одному епізоді скоєного кримінального правопорушення та ін.

Наведені захисником обставини були визнані судом апеляційної інстанції такими, що пом'якшують покарання та в сукупності істотно знижують ступінь тяжкості кримінального діяння, вчиненого його підзахисним. Відтак, 18.04.2017 року Апеляційний суд Чернівецької області виніс ухвалу, якою вирок суду першої інстанції було змінено, зокрема виключено вказівку суду про визнання обставиною, що обтяжує покарання рецедив злочину, та пом'якшено покарання обвинуваченому із застосуванням ст. 69 КК України у виді 3 років позбавлення волі.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua