Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

УСПІШНА СПРАВА № 17

Деталі

Підзахисному адвоката було пред'явлено обвинувачення у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (КК України), а саме: незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин, за кваліфікуючою ознакою — вчинено повторно, ч. 1 ст. 317 КК України, тобто організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою. Згідно норм КК України, за своєю класифікацією кримінальне діяння, передбачене ч. 2 ст. 307 КК України є тяжким злочином, що карається позбавленням волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна. Кримінальне діяння, що передбачене ч. 1 ст. 317 КК України є злочином середньої тяжкості та карається позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. Пред'явлене обвинувачення грунтувалося на тому, що в ході оперативної закупівлі наркотичних засобів, 10.06.2015 року близько 17:20 год., громадянин Г. незаконно збув “покупцю” згорток із фольги, що вміщував порошкоподібну речовину, яка згідно висновку експерта містила у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено — амфетамін, вагою 0, 0488 г, за що отримав грошові кошти в сумі — 350 грн., попередньо ідентифіковані. Згодом, громадянин Г. повторно придбав наркотичний засіб, обіг якого обмежено — амфетамін, масою 0, 0032 г., який збув в ході оперативної закупівлі 20.08.2015 року о 18:50 год., отримавши грошові кошти в сумі — 300 грн., що також були попередньо ідентифіковані. Аналогічні дії мали місце 09.10.2015 року о 14:00 год., коли громадянин Г. збув цей же наркотичний засіб, масою 0, 0484 г., та отримав грошові кошти у сумі 250 грн.

Крім цього, 17.10.2015 року громадянин Г. надав приміщення, не призначене для проживання (гараж), яке він орендував та яким користувався, своїм друзям для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин, де останні спожили психотропну речовину, обіг якої обмежено — амфетамін, що також надав їм громадянин Г.

Втім, завдяки доводам адвоката, іншим обставинам справи, в ході судового розгляду було встановлено, що на відеозаписі проведення оперативної закупки, яка проводилася 09.10.2015 року, факту збуту психотропних речовин не зафіксовано. Крім того, встановлено, що друзі обвинуваченого вільно пересувалися по гаражному приміщенню, а тому відсутні підстави стверджувати, що кошти в сумі — 50 грн., які були використанні під час цієї оперативної закупки та вилучені під час обшуку належать саме обвинуваченому, що не визнав і сам обвинувачений. У зв'язку із встановленим, обвинувачення було змінено та зменшено його обсяг. Крім того, за участі захисника, між обвинуваченим та прокурором було досягнуто та підписано угоду про визнання винуватості, за змістом якої підзахисний адвоката визнав себе винним у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та понесе покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна, із звільненням його на підставі ст. 75
КК України від відбування призначеного покарання з випробуванням, терміном на 3 роки. 30.03.2017 року зазначена угода була затверджена Першотравневим районним судом м. Чернівці.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua