Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Курка Ганна Ігорівна

Деталі

Kurka sКурка Ганна Ігорівна - головний спеціаліст відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку.

Народилася 19 грудня 1995 року в с.Чагор, Глибоцького району, Чернівецької області.

У 2015 році закінчила Фінансово-економічний коледж Буковинського державного фінансово-економічного університету за спеціальністю «Правознавство», де здобула неповну вищу освіту. В тому ж році вступила до Буковинського державного фінансово-економічного університету але у зв’язку з реорганізацією університету навчалася на юридичному факультеті в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. В 2017 році отримала базову вищу освіту за спеціальністю «Право».

Навчається в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, де здобуває ступінь магістра за спеціальністю «Право».

Трудову діяльність розпочала у вересні 2015 року на посаді диспетчера деканату юридичного факультету Буковинського державного фінансово-економічного університету. З липня 2016 року працювала касиром пункту надання фінансових послуг ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» в м.Берегово, Закарпатської області.

До системи безоплатної правової допомоги долучилася в червні 2017 року, де спочатку працювала головним спеціалістом відділу забезпечення роботи контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги, а в липні 2017 року була переведена на посаду головного спеціаліста відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку.

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua