Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Права дітей: знай і захищай

Деталі

157-11 червня у всьому світі святкують День захисту дітей. Це міжнародне свято відзначається з 1950 року. Воно слугує нагадуванням про необхідність дотримання прав дитини. Зокрема: права на освіту, відпочинок, свободу думки та релігії, на захист від насилля та експлуатації дитячої праці.

Цього дня для дітей влаштовують різні розважальні заходи: конкурси з подарунками, концерти, виставки, вікторини. З нагоди Дня захисту дітей працівники Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 1 червня 2018 року влаштували для дітей інформування у парку імені Шевченка. Кожна дитина мала змогу отримати «правову повітряну кульку», всередині якої була пам’ятка з правами та обов’язками дитини.

157-2

Дітям донесли основні положення Конвенції ООН про права дитини, зокрема право на життя, свободу думки та віросповідання, навчання і відпочинок. Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для дітей, а ще й нагадує суспільству про необхідність їх захисту. Усім бажаючим роздали інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги та загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право».

157-3

Контактна інформація! Звернутися до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефону лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua