Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Адвокатів, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги, більшає

Деталі

162-111 червня на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадаємо, на першому етапі адвокати проходили дистанційний курс навчання. Опісля представники конкурсної комісії оцінювали претендентів за певними критеріями: стаж адвокатської діяльності, наявність або відсутність застосування до адвоката дисциплінарних стягнень. Окрім того, враховувався результат навчання.

162-2

Під час другого етапу конкурсу представники комісії проводили індивідуальні співбесіди з адвокатами. Критеріями оцінювання були: мотивація до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельність, емоційна врівноваженість, вміння представити приклади надання правової допомоги. Обов’язкові умови проведення конкурсу: відкритість, прозорість, запобігання виникненню конфлікту інтересів під час його проведення.

«Мені довелося проходити конкурсний відбір, але я вважаю, що це правильно. Чим більше претендентів, тим більше можливостей обрати найкращих фахівців із кращих. Система безоплатної правової допомоги відіграє важливу роль у формуванні правової свідомості громадян, вона забезпечує рівний доступ осіб до правосуддя і я хочу бути частиною цієї системи», - розповіла одна з учасниць конкурсного відбору Юлія Калинчук.

162-3

«Загалом взяти участь у конкурсі зголосилося 9 адвокатів. У них різний стаж адвокатської практики, проте вони зуміли переконати нас, представників конкурсної комісії, що розуміють, для чого сюди прийшли. Це нове покоління адвокатів, які мислять ширше і прогресивніше», - зауважив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

Результати конкурсу з відбору адвокатів будуть оприлюднені на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області найближчим часом.

Контактна інформація: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області знаходиться за адресою – м. Чернівці, вул. В. Аксенина, 5. Контактний телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua