Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

   

Система БПД - приклад гендерної рівності

Деталі

163-1Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) є флагманом у впровадженні політики гендерної рівності, а серед юристів системи безоплатної правової допомоги 66% становлять жінки. Про це розповів директор КЦ Олексій Бонюк під час Першого всеукраїнського форуму юристок. Як зазначили організатори та учасники форуму, вперше в історії юридичної професії захід відвідали близько 200 правниць з усієї України, серед яких адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці.

Як наголосив Олексій Бонюк, у ХХІ столітті саме рівень гендерної політики визначає успішність держави – і економічну, і соціальну. Адже згідно з останніми дослідженнями найбільш успішними країнами, в яких громадяни почуваються захищеними, є ті, де роль жінки у суспільстві, у процесах управління країною досить висока.

08.06.2018   forum (3)

 Політика Координаційного центру в цьому контексті є прикладом для наслідування.

«Політика нашої установи ідеально підходить на роль чемпіона з гендерної рівності та каталізатора інтеграції гендерного «погляду» у всій системі безоплатної правової допомоги», –наголосив Олексій Бонюк, додавши, що серед трьох заступників двоє – жінки, у тому числі й перший заступник.

За статистикою, у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги понад 58% – це жінки, у місцевих – жінок майже 70%.

08.06.2018   forum (2)

Олексій Бонюк запевнив, що КЦ буде послідовно робити наголос у своїй комунікаційній діяльності та навчаннях на підтримці гендерної рівності в правовій сфері та ефективному впровадженні гендерної політики загалом.

08.06.2018   forum (6)

Під час форуму учасниці обговорили питання доступу жінок до юридичної професії та їх вплив на правозахист. Однією із найважливіших тем, що обговорювались – доступ до правосуддя жінок із вразливих груп - жінок, котрі потерпіли від домашнього насильства, іншого гендерно-обумовленого насильства, сексуальних домагань та різних форм і проявів дискримінації.

08.06.2018   forum (5)


Довідково: 
Організатором Форуму є Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем" за підтримки українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади. До участі у форумі долучилась представниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Жанна Патєхіна.

163-2

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua