Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Як учаснику АТО отримати пільги на житлово-комунальні послуги?

Деталі

165-1У законодавстві України відбулися істотні зміни, спрямовані на посилення соціального та правового захисту учасників АТО. Як і де отримати пільги на житлово-комунальні послуги говорили 12 червня 2018 року у Чернівецькому міському центрі зайнятості.

Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надаються учасникам бойових дій та членам їх сімей, що проживають разом з ними, незалежно від виду житла чи форми власності на нього. Під час бесіди з учасниками АТО фахівчиня системи безоплатної правової допомоги Аліна Зузуля розповіла, як діяти задля оформлення такої пільги:

 Звернутися до органу соціального захисту за місцем проживання із пакетом документів для включення до реєстру пільговиків. При собі потрібно мати оригінали документів. За необхідності отримати довідку-дозвіл про оформлення пільги за фактичним місцем проживання;
 Звернутися до постачальника/надавача відповідних послуг (міськенерго/міськгаз тощо) із заявою про оформлення пільги, пакетом документів, квитанціями про сплату за послуги (газ, вода, електроенергія), показники лічильника;
 Отримати позитивне рішення організації-постачальника відповідних послуг (позначку в договорі) та внести зміни у відповідні нарахування.

Перелік документів, які потрібно мати з собою для офомлення пільги (у разі необхідності, потрібно буде надати додаткові документи):

• копія та оригінал посвідчення учасника бойових дій;
• копія та оригінал паспорта;
• копія та оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
• копія та оригінал довідки про склад сім’ї;
• копія та оригінал свідоцтва про народження неповнолітніх дітей пільговика.

«Учасники АТО мають право отримати кредит на будівництво або капітальний ремонт житлових будинків і надвірних будівель, на приєднання їх до інженерних мереж, комунікацій, а також мають право отримати позику на будівництво або придбання дачних будинків і благоустрій садових ділянок», - повідомила головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля. Наприкінці заходу учасникам заходу надали правові консультації та було розповсюджено буклети «Я маю право».

Контактна інформація! Звернутися до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел. (0 372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua