Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Фахівці системи БПД стануть учасниками нового проекту Ради Європи

Деталі
Share


171-1Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) братиме активну участь у проекті Ради Європи, який покликаний упровадити європейські стандарти дотримання прав людини в Україні. Про це заявила заступник директора КЦ Олена Сінчук за підсумками презентації проекту.

Під час заходу Головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом та радницею з гендерних питань Катериною Тілікайнен були представлені цілі проекту, його компоненти та очікувані результати.

Як зазначалось під час доповіді, метою проекту є допомога Україні в приведенні вітчизняного законодавства у відповідність з європейськими стандартами та розвиток спроможностей представників правничих професій та національних інституцій з прав людини в Україні.

21.06.2018   Proekt RE (4)

Проект буде сфокусовано на трьох напрямах:

• експертна та технічна підтримка реформи правоохоронних органів, створення Державного бюро розслідувань (ДБР) та покращення механізмів попередження та ефективного розслідування випадків жорстокого поводження;
• допомога Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у розбудові Національного превентивного механізму та захисті персональних даних;
• імплементація Європейської конвенції з прав людини (ЄКПЛ) через навчання представників юридичних професій у сфері прав людини.

«Нами було досягнуто домовленості про зустріч керівництва зазначеного проекту та Координаційного центру для детального обговорення ролі та можливостей системи БПД у його реалізації, зокрема, враховуючи співпрацю нашого центру з Нацполіцією України та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в межах укладених Меморандумів про співпрацю», – поінформувала Олена Сінчук.

21.06.2018   Proekt RE (1)

Сторони розглянуть питання співробітництва з проектом РЄ в межах підтримки заходів, що впроваджуватимуться на базі правових клубів «PRAVOKATOR», зокрема в частині організації навчальних заходів для працівників системи та адвокатів, а також представників ключових партнерів системи БПД, у тому числі із залученням інноваційних методів, на кшталт платформи «HELP».

Нагадаємо, проект Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні» стартував 01 квітня 2018 року та триватиме 2 роки.


   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua