Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 130 гостей та відсутні користувачі

   

У Вижниці розпочав роботу клуб правової кінопросвіти

Деталі

215-1Перегляд документальних кінострічок про права людей та ще й безкоштовно. Відтепер таку змогу мають жителі Вижниччини. На базі Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрацював кіноклуб з медіа-просвіти Docudays UA. 18 жовтня 2018 року відбувся перегляд фільму «Край електросміття».

За офіційними даними щороку українці викидають 11 млн тонн сміття. З них переробляється лише 3%. З кожним днем питання екологічної освіти та виховання стають все актуальнішими. Охорона навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки стоїть в основі екологічного права. В Оргуській конвенції право на сприятливе навколишнє середовище визначене як право кожної людини теперішнього і майбутніх поколінь жити у навколишньому середовищі, сприятливому для її здоров'я і добробуту. Про це під час проведення правопросвітницького заходу розповідала директор Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Мацюк учням загальноосвітньої школи села Підзахаричі.

215-2

Опісля перегляду документального фільму «Край електросміття» діти визначили, які екологічні права порушуються найчастіше. Йшлося також про екологічні проблеми, що існують у регіоні. Людмила Мацюк зауважила: «Звичайне сміття після переробки здатне перетворитися на корисні речі. До прикладу, з макулатури виготовляють нові паперові вироби, а скло можна переробляти нескінченну кількість разів без втрати його якості. Екологічна відповідальність починається з кожного з нас». Учні дізнались, що 1 січня 2018 року в Україні запрацювала норма закону «Про відходи», яка зобов’язує сортувати і переробляти сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для вторинної переробки, для захоронення та небезпечне.

215-3

215-4

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел.: (0 3730) 2-31-58, мобільний телефон: 0687422456.
Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт. Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (0 3738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua