Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

З нагоди Всеукраїнського тижня права для дітей з порушенням слуху у Чернівцях організували незвичний захід

Деталі

257-110 грудня стартував Всеукраїнський тиждень права. З цієї нагоди для півсотні дітей з порушенням слуху організували унікальну лекцію проекту «Школа життя». Протягом півтори години часу дітей вчили відстоювати свої права, як правильно долати стрес, надавати першу медичну допомогу. Окрім того, діти мали нагоду поспілкуватись із військовослужбовцем та більше дізнатись про українських захисників, які обороняють кордони України.

Подібних лекцій не проводять в інших областях України, натомість на Буковині вони успішні вже рік. 10 грудня, у День прав людини, унікальну лекцію організували у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №2. Ініціатори заходу: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області, громадська організація «Крик душі» матерів та дружин військовослужбовців та їхні партнери.

257-2

Моделювання різних ситуацій, які можуть трапитись із учнями, і як у таких випадках діяти, щоб не порушити закон. Про це з учнями спілкувався інспектор сектору зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Ігор Пастух.

257-3

«Злочин не розвага, за це карають. Окрім того, незнання закону не звільняє від відповідальності, – про це учням з порушенням слуху розповіла начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Ольга Андріцька. – Завдяки законодавчим змінам кожна дитина має змогу скористатись послугами адвоката, роботу якого оплачує держава. Якщо Ви потребуватимете такої допомоги або ж безоплатних правових консультацій – звертайтесь до центрів та бюро правової допомоги. Інформацію, яку ви отримаєте, допоможе Вам відстояти свої права».

257-4

Під час заходу діти з спікерами працювали у групах. Психолог Вікторія Поліщук розповіла, як залишатись психологічно стійкими за будь-яких умов. До заходу долучився також військовослужбовець. Він спілкувався з учнями на патріотичну тематику. «У колі, де ми сиділи, було більше хлопців і вони цікавились військовою справою, цікавилися діями Росії як агресора. Діти дуже розумні, вони чітко розуміють, що відбувається у нашій державі і чітко розуміють, хто у цьому винен», – розповів офіцер групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернівецького обласного військового комісаріату Віталій Коханюк.

257-5

Вперше більшість з присутніх дітей рятували друзів. Ситуації були змодельовані, але водночас максимально наближені до реальності. Як вберегти своє життя у різних надзвичайних ситуаціях і крім того навчали надати першу медичну допомогу фахівці Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Світлана Мойсова та Сергій Бабчук.

257-6

«Коли ми організували перший такий захід, то побачили, що діти по завершенню унікальної лекції виходили піднесені. Тоді ми зрозуміли, що цей формат лекції – незвичний – направду доречний, його варто застосовувати і надалі. Ми спілкуємось із багатьма різними фахівцями, беремо до уваги їхні поради, вдосконалюємо унікальну лекцію», - розповіла голова громадської організації «Крик душі» матерів та дружин військовослужбовців Ярослава Заліско.

Захід завершився спільною молитвою за Україну. Опісля діти отримали солодкі подарунки від волонтерів.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua