Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

520 адвокатів БПД пройшли каскадні тренінги «hard skills»

Деталі

263-1Завершилася серія із 25 дводенних тренінгів для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. 520 адвокатів підвищили навички застосування норм Кримінального процесуального кодексу України з урахуванням європейської практики. Каскадні тренінги пройшли у жовтні, листопаді та грудні на базі правових клубів PRAVOKATOR у Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та Києві. У них взяли участь адвокати з усіх областей України.

"Тренінгова програма «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів» є ґрунтовною. Вона охоплює основні зміни в українському законодавстві, нові підходи до вирішення проблемних питань захисту у кримінальному провадженні, практику Європейського суду з прав людини», – розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. 

27 (1)

Програма тренінгів включає шість блоків: початкові дії захисника при вступі у справу; взаємодія з центрами БВПД; дії захисника при затриманні клієнта, пред’явленні підозри, забезпечення основоположних прав; оскарження рішень, дій, бездіяльності слідчого, прокурора, слідчого судді; дії у процесі доказування на стадії досудового розслідування; дії захисника в суді першої інстанції; особливості участі захисника під час окремих видів проваджень.

27 (2)

«Формат тренінгу може трансформуватись, враховуючи потреби конкретного регіону. Програма побудована таким чином, що кожен з її шести блоків може бути окремою темою тренінгу. Проаналізувавши запити певного регіону, доцільно розглянути питання проведення подібних тренінгів не тільки на базі правових клубів PRAVOKATOR. Регіональні центри з надання БВПД мають реальні можливості проведення за допомогою партнерів таких тренінгів», – зазначив Олексій Бонюк.

27 (3)

Каскадні тренінги «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів» організував Координаційний центр з надання правової допомоги в рамках реалізації ініціативи «Удосконалення моделі управління якістю в державній системі безоплатної правової допомоги», що впроваджується Українською фундацією правової допомоги та фінансується Офісом Ради Європи в Україні.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua