Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

   

Алкоголь. Правові наслідки його дії.

Деталі

265-1Чи може суд не враховувати стан легкого алкогольного сп’яніння, призначаючи покарання винній особі? Таке питання виникло у присутніх під час інформаційно-просвітницького заходу з елементами відеолекторію «Згубний вплив алкоголю та тютюнопаління. Зроби правильний вибір». Захід відбувся 08 січня 2019 року в приміщенні Путильської районної філії обласного центру зайнятості.

Про причини здійснення правопорушень та злочинів серед молоді говорили фахівці Путильського бюро правової допомоги, Путильського районного сектору з питань пробації, Путильського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з засудженими до покарання без позбавлення волі.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Фокшек розповіла присутнім про види сп’яніння. Воно буває алкогольним, наркотичним та токсичним (залежно від речовини, вживання якої його викликало). Алкогольне сп’яніння – це стан людини, який виникає внаслідок надмірного вживання алкогольних напоїв (алкогольної інтоксикації), що призводить до фізіологічних, психічних, вегетативних і неврологічних розладів. Розрізняють три ступені алкогольного сп’яніння – легкий, середній та тяжкий.

«При алкогольному сп’янінні зберігається здатність людини усвідомлювати свої дії і керувати ними, хоча і в дещо обмеженому вигляді. Отже, це дозволяє суддям визнавати таких осіб осудними, - зазначила фахівець Путильського бюро правової допомоги Валерія Кермач. - Відповідно до Кримінального кодексу України особа, яка вчинила злочин у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, підлягає кримінальній відповідальності. Більше того, така обставина обтяжує покарання».

Опісля перегляд відеороликів про згубний вплив таких речовин. Присутні мали змогу поділитись власними думками, поставити запитання та отримати відповіді. Їм нагадали, що на Буковині функціонують центри та бюро правової допомоги. У разі потреби кожен охочий має змогу звернутись туди і отримати консультації та роз’яснення з питань правового характеру.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого цен-тру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька об-ласть, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел. (0 3730) 2-31-58.
Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адре-сою: Чернівецька область, Путильський район, смт. Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (0 3738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах Укра-їни є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua