Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

У Чернівцях відбувся конкурс з відбору адвокатів, які співпрацюватимуть із системою безоплатної правової допомоги

Деталі

270-121 січня 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Брати участь у конкурсі мали змогу адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України. Під час першого етапу конкурсу представники комісії брали до уваги стаж адвокатської діяльності, наявність або відсутність застосування до адвокатів дисциплінарних стягнень, результат проходження дистанційного конкурсу. За результатами засідання комісії до проходження у наступному етапі відбору було допущено 9 претендентів.

270-2

Другий етап конкурсу відбувся у форматі індивідуальних співбесід з адвокатами. Їх оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, брали до уваги комунікабельність, емоційну врівноваженість, кращі приклади надання правової допомоги. Богдан Андроник один з тих, хто зголосився пройти конкурс з відбору адвокатів: «Співпраця із системою безоплатної правової допомоги для мене дуже важлива. У такому разі я зможу допомагати найбільш вразливим верствам населення, оскільки саме такі громадяни переважно звертаються до центрів та бюро правової допомоги. Окрім того, це хороша можливість отримати ще більше досвіду».

270-3

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору. Результати конкурсу з відбору адвокатів будуть оприлюднені на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області найближчим часом.

270-4

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua