Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   

Правові консультації отримали понад 2,8 тис. засуджених

Деталі

285-1На початок січня в установах виконання покарань працюють 111 точок доступу до БПД, з яких 14 – в слідчих ізоляторах. Функціонують 442 дистанційні пункти у приміщеннях органів з питань пробації.

«Минулого року фахівці центрів з надання БВПД провели понад 1 тис. прийомів громадян в установах виконання покарань. Вони надали правові консультації понад 2,8 тис. засуджених – особисто, телефоном, по скайпу», – розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Лише за три останніх місяці минулого року утворено 85 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги в установах виконання покарань та 316 – в уповноважених органах з питань пробації.

Зростання кількості дистанційних пунктів доступу до БПД відбулось завдяки співпраці Координаційного центру з Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби та державною установою «Центр пробації». У вересні 2018 року був підписаний Меморандум про співпрацю, а також затверджено Спільний план дій, спрямований на його виконання.

Протягом минулого року проведено понад 820 правопросвітницьких заходів в установах виконання покарань та органах з питань пробації. Розповсюджувались інформаційні матеріали щодо прав засуджених, зокрема, права на безоплатну правову допомогу.

У Миколаївській, Чернігівській та Чернівецькій областях працівники центрів з надання БВПД залучалися до надання безоплатної правової допомоги засудженим під час їхньої підготовки до звільнення в рамках реалізації програми диференційованого виховного впливу на засуджених «Підготовка до звільнення».

04.02 zasud

Інформаційно-аналітична довідка щодо забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги засудженим особам.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua