Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Під час виборів працюватимуть центри правової допомоги

Деталі

290-1Виборча кампанія президентських перегонів 2019 року офіційно стартувала в останній день року, що минає - 31 грудня. Перегони триватимуть 90 днів і перший тур голосування відбудеться 31 березня. Аби не залишитись ошуканими, експерти закликають дізнаватись інформацію про вибори із першоджерел. Про це йшлося під час наради з питань забезпечення виконання положень Закону України «Про вибори Президента України». Вона відбулася 7 лютого 2019 року у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації.

Офіційний сайт центральної виборчої комісії - одне із таких джерел інформації. Нормативно-правова база (зокрема Закон України «Про вибори Президента України»), актуальна інформація про вибори, календарний план основних організаційних заходів з підготовки проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року, контактна інформація – все це у вільному доступі. Окрім того, у разі потреби Ви маєте змогу скористатись особистим кабінетом виборця.

290-2

Серед актуальної інформації на сайті ЦВК:

- як голосувати внутрішньо переміщеним особам і виборцям, виборча адреса яких відноситься до тимчасово окупованої території України;
- як проголосувати не за зареєстрованим місцем проживання;
- де можна ознайомитися із переліком виборчих дільниць;
- хто має можливість проголосувати на виборах Президента України;
- схема доступу до приміщень ЦВК для людей з інвалідністю.

290-3

Під час наради також йшлося про те, що вже проводиться робота по підготовці приміщень виборчих дільниць міста, забезпеченню дільничних виборчих комісій комп’ютерною технікою та узгоджуються важливі організаційні питання задля проведення на належному рівні чергових виборів Президента України. Про це повідомив керівник апарату Чернівецької ОДА Олег Стецевич.

290-4

Насамкінець директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунятну наголосив, що центри правової допомоги працюватимуть і під час чергових виборів. А саме 30 та 31 березня 2019 року з 09:00 до 17:00 год. Також він нагадав, що всі охочі мають змогу цілодобово і безкоштовно в межах України телефонувати на «гарячу лінію» Всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги (0 800 213 103). Задля підвищення рівня правової обізнаності буковинців про їхні права як виборців у рамках інформаційної кампанії «Я маю право обирати» фахівцями системи безоплатної правової допомоги вже проводяться різноманітні правопросвітні заходи.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua