Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Підсумки конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернівецькій області

Деталі

291-1Відповідно до наказу Міністерства юстиції 21 січня 2019 року проводився конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Конкурсний відбір проводила комісія, що формувалася з представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області, адвокатури, управління юстиції, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також суддів.

Конкурс відбувся у два етапи. На першому етапі комісія розглядала надіслані Координаційним центром з надання правової допомоги скановані копії документів адвоката. Представники комісії оцінювали адвоката за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до адвоката дисциплінарних стягнень, а також враховували результат проходження адвокатом дистанційного курсу.

На другому етапі конкурсу комісією проводилась індивідуальна співбесіда з адвокатом, під час якої оцінювались мотивація до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельність, емоційна врівноваженість та вміння представити приклади надання адвокатом правової допомоги.

За результатами двох етапів конкурсу 9 адвокатів набрали відповідну кількість балів, що є достатньою для включення їх до Реєстру адвокатів, що надають безоплатну вторинну правову допомогу. А саме:

1. Андроник Богдан Васильович.
2. Божеску Галина Володимирівна.
3. Волос Сергій Ігорович.
4. Головач Олександр Олександрович.
5. Колун Вероніка Павлівна.
6. Круглюк Ілля Володимирович.
7. Мельник Василь Іванович.
8. Пастух Вадим Васильович.
9. Чепішка Сергій Миколайович.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

 Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).


   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua