Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

   

Для фахівців системи БПД на Буковині організували низку тренінгів

Деталі

296-1Діяльність всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги дала можливість тисячам українців, зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, швидко та у зручний час дізнатися важливу інформацію, що стосується захисту своїх прав. Аби оператори контакт-центру мали змогу підвищити кваліфікацію, обговорити питання, які стосуються законодавчих змін та поділитись досвідом із своїми колегами, для них вкотре організували начальний тренінг. Він відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 13 лютого 2019 року.

Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги у адміністративних та цивільних провадженнях. Про це детально розповів директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Сергій Мінтенко. Він зупинився на змінах, які вже відбулися і стосуються системи безоплатної правової допомоги, і про ті, які на черзі.

296-2

Пріоритетами у роботі контакт-центру, що в Чернівцях, є отримання інформації про випадки затримання осіб задля призначення таким особам адвоката за рахунок держави, а також оперативний зв’язок з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі – наступне питання, яке обговорювалось під час зустрічі. Його озвучила начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Ірина Довганюк - Паращин.

296-3

Попри те, що для спеціалістів контакт-центру безоплатної правової допомоги Чернівців вже не вперше організовують тренінги, які спрямовані на підвищення професійної компетентності, розвиток навичок спілкування та суспільної взаємодії, вкотре знову обговорювались ці питання. Окрім того, начальник відділу забезпечення роботи контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Олексій Лютик також обговорив не менш важливі організаційні питання.

296-4

«До контакт-центру з року в рік надходить все більше дзвінків. Загалом протягом 3 років роботи оператори всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги прийняли понад 500 тисяч вхідних дзвінків. Особливо важлива діяльність контакт - центру для тих громадян, які за станом здоров’я або віддаленістю проживання не можуть особисто відвідати центри та бюро правової допомоги. Для підвищення ефективності роботи операторів контакт - центру ми організовуємо тренінги. Це не лише можливість для них отримати відповіді на запитання від фахівців, а й поділитись досвідом, озвучити питання, які потребують вдосконалення», - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

296-5

Ще один тренінг, спрямований на підвищення професійної компетентності фахівців центрів та бюро правової допомоги, відбувся 14 лютого 2019 року. Йшлося про деякі аспекти виборчого права в Україні. Спільні зусилля правозахисної спільноти та громадянського суспільства мають бути спрямовані на інформування українців про виборчі права. З цієї причини на запрошення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області одним з модераторів заходу була координатор Чернівецького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців» Галина Бойко. Експерт-практик поділилась досвідом і відповіла на всі запитання, які цікавили фахівців системи БПД.

296-6

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua