Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

На Вижниччині усім охочим безкоштовно показали «Фільм миру»

Деталі

457-1Військові дії на Сході України для їх учасників - неабияке психологічне випробування. Станом на 01.05.2019 р. за офіційною інформацією статус учасника бойових дій надано 368 680 військовослужбовцям. За даними військових психологів 20-25% учасників військових дій мають синдром посттравматичного стресового розладу психіки (ПТСР). Саме з метою привернення уваги суспільства до цієї проблеми у Вижниці відбувся перегляд документального кіно “Про чоловіків та війну” (в рамках роботи Кіноклубу Docudays UA при Вижницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги). Глядачами фільму були працівники різних державних установ та організацій, які безпосередньо працюють із військовослужбовцями.

457-2

Цей фільм отримав премію «Фільм миру» на міжнародному кінофестивалі у Берліні. Кінострічка показала, що психологічна реабілітація військовослужбовців - важливий інструмент в їх адаптації до мирного життя. Така реабілітація обов'язкова для військовослужбовців, учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, осіб, звільнених з військової служби, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях або виконували службово-бойові завдання в екстремальних (бойових) умовах. Вона передбачена Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”. Порядок її проведення регулюється Положенням про психологічну реабілітацію військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь в антитерористичній операції під час відновлення боєздатності військових частин (підрозділів). Цей офіційний документ затверджений наказом Міністерства оборони України у 2015 році.

457-3

Контактна інформація! Звертайтеся по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел. (03730) 2-31-58.
Звертайтеся по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (03738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua