Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 134 гостей та відсутні користувачі

   

Декрет для чоловіка!

Деталі

452-1Чи може батько піти в декретну відпустку? Як батькові оформити відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Про це говорили 13 травня 2019 року спеціалісти Кельменецького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з педагогічним колективом Лівинецької школи.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про відпустки» і статті 179 Кодексу законів про працю України, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку може бути використана повністю або частково як матір’ю, так і батьком дитини.

Законодавством не передбачено такого терміну, як «декрет» або «декретна відпустка». В законодавстві зазначені такі види соціальних відпусток як:
- оплачувана відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами;
- відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

Щоб офіційно оформити подібну таку відпустку на батька потрібно:
• заяву про надання такої відпустки;
• копію свідоцтва про народження дитини;
• довідку з місця роботи (навчання, служби) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення терміну цієї відпустки

452-2

Окрім того, відповідно до закону «Про відпустки», протягом періоду перебування у відпустці по догляду за дитиною як батько, так і мати за бажанням можуть працювати неповний робочий день або працювати з дому. Тобто зберігається право на отримання допомоги, але при цьому людина продовжує працювати за більш гнучким і зручним для нього графіком.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: смт Кельменці, вул. Довженка, 9, тел. (0 3732) 2-02-01.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні)

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua