Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Ласощі проти тютюну. У Чернівцях обмінювали цигарки на цукерки.

Деталі

447-1Солодку акцію організували фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із бюро правової допомоги. У Всесвітній день боротьби з курінням усім буковинцям, які відмовилися від цигарок, вони давали солодощі. Інформували про згубний вплив цієї звички на людський організм, а також про місця, де заборонено тютюнопаління.

Не лише інформували громадян, а ще й організували спеціальний моніторинг фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони перевірили, чи встановлені на Вижниччині попереджувальні знаки «Куріння заборонено» там, де вони мають бути. Окрім того, розповіли містянам про штрафи за куріння у громадських місцях.

447-2

«У місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту "Куріння заборонено!". Порушення заборони куріння передбачає адміністративну відповідальність, а саме тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від 51 до 170 гривень. Повторне вчинення такого правопорушення протягом року карається штрафом від 170 до 340 гривень», - розповіла директор Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Мацюк.

447-3

У разі несплати правопорушником штрафу у встановлений законом строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцем знаходження його майна.

Чинним законодавством України забороняється продаж тютюнових виробів та предметів, пов'язаних з їхнім вживанням, особам, які не досягли 18-річного віку. Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів забороняється в таких громадських місцях:
• на дитячих майданчиках;
• у ліфтах і таксофонах;
• у приміщеннях та на території закладів охорони здоров'я;
• у приміщеннях та на території навчальних закладів;
• у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, закладів фізичної культури і спорту;
• у під'їздах житлових будинків;
• у підземних переходах;
• у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
• у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
• у приміщеннях об'єктів культурного призначення;
• у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
• на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

За статистичними даними майже чверть повнолітніх людей в Україні (23%) - курці. Для збереження здоров’я нації важливим є роз’яснення положень Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їхнього шкідливого впливу на здоров’я населення» та його дотримання.

447-4

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я дослідили негативний вплив тютюнового диму на людський організм. Він містить більше 4000 хімічних речовин, з яких принаймні 250 – шкідливі, а понад 50 викликають ракові захворювання. Більшість споживачів тютюну мають залежність від нікотину, яка ускладнює можливість самостійно позбутися цієї шкідливої звички. З цієї причини за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Громадської організації «Центр громадянського представництва «Життя» запроваджено інтернет-сервіс «Я кидаю курити». Метою функціонування сервісу є надання онлайн - допомоги у відмові від куріння. Уже з першого дня відмови від куріння сигарет організм починає відновлюватися, а ризики виникнення хвороб, асоційованих із курінням, зменшується. Довготривала відмова від куріння сигарет дозволяє уникнути небезпечних хвороб, продовжити життя, покращити зовнішній вигляд та заощадити власні кошти.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел.: (0 3730) 2-31-58, мобільний телефон: 0687422456.

Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (03738) 2-13-33.

Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua