Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівець системи безоплатної правової допомоги виборов золоту медаль

Деталі

446-1Турнір, що об’єднав адвокатів та представників системи безоплатної правової допомоги, відбувся у столиці Буковини. Вже вдруге Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області організовує змагання із настільного тенісу. Вони відбулися 4 червня 2019 року на базі Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Чернівецької міської ради.

«Спорт виховує у людині такі якості, як цілеспрямованість і бажання досягнути успіху. Ті зусилля, які докладаються у спорті, вони опісля трансформуються у будь-яку іншу діяльність. Окрім того, такі змагання гартують тіло і згуртовують колектив», - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

446-2

Участь у турнірі з настільного тенісу мали змогу взяти всі охочі працівники системи безоплатної правової допомоги та адвокати, які співпрацюють з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області. Загалом за перемогу боролися 16 учасників.

446-3

«Я люблю змагатися, незалежно, чи це спортивний турнір, чи захист прав клієнта. Вже вдруге беру участь у тенісному турнірі, який організовує Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області. Для адвоката дуже важливо бути у хорошій фізичній формі, адже, щоб працював мозок і тіло має добре працювати», - розповів адвокат, який співпрацює із системою БПД, Валентин Ставчанський.

«З дитинства я багато часу віддавав спорту, тому одразу погодився взяти участь у тенісному турнірі. Неформальні зустрічі об’єднують нашу професійну спільноту: є можливість поспілкуватись, познайомитись із адвокатами, які нещодавно розпочали співпрацю із системою безоплатної правової допомоги. Розумова праця потребує великих затрат енергії, тож активний відпочинок – найкраще дозволяє відновити сили», - розповів адвокат, який співпрацює із системою БПД, Микола Гакман.

Організувати змагання вдалося завдяки підтримці партнерів, зокрема тренера-викладача з настільного тенісу Оксани Шкурей. Вона була головною суддею змагань.

446-4

Перше місце і золоту медаль виборов фахівець системи безоплатної правової допомоги Михайло Кокошко. Срібну та бронзову медалі здобули фахівці Всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги. А саме друге місце виборов Сергій Білівський, а третє - Володимир Натуркач. Без нагороди не залишився жоден учасник: вони отримали величезну порцію позитиву та грамоти за волю до перемоги.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua