Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Правова монополія – гра, що об'єднала молодь з різних регіонів України

Деталі

445-1Попрацювали в Міністерстві юстиції та Міністерстві внутрішніх справ, були народними депутатами та займали посади прокурорів – молодь Вижниччини стала учасником міжрегіонального турніру з «Правової монополії». Активісти Вільного інтелектуального простору (В.І.П.) стали першими, хто зіграв у таку правову гру, адже досі подібного турніру в Україні не відбувалось.

Турнір між областями організували та провели фахівці системи безоплатної правової допомоги з Вижниці, Червонограда, Сарн, Роздільної, Захарівки та Лозової. До участі в турнірі запрошували старшокласників та випускників загальноосвітніх закладів. Учасники мали можливість пригадати основні права, свободи людини і громадянина, визначити, яким нормативно-правовими актом вони закріплені.

445-2

Гаврилець з Мишкіною, Сергієнко, Шушачкін, Моськін, Жаров та Перов – це далеко не всі уявні герої, кому допомогли юні правознавці. Питання, які вирішували учасники турніру, стосувалися цивільних прав, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Вони розв’язували правові задачі і спільно шукали відповіді, як можна у правовий спосіб знайти вихід із різних життєвих ситуацій. Молоді люди виконували завдання, які ставили координатори гри, опираючись на логіку, всебічний розвиток та знання, отримані на уроках правознавства.

445-3

Окрім захопливої гри, учасники мали змогу поспілкувалися та поділитися враженнями зі своїми однолітками з інших областей за допомогою Skype-конференції. А найкращим результатом заходу стали схвальні відгуки молодих людей та їхнє бажання організовувати подібні турніри в майбутньому.

445-4


445-5

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел.: (0 3730) 2-31-58, мобільний телефон: 0687422456.

Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (03738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua