Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   

Світ дитинства, захищений правом!

Деталі

439-1Про права – без парт і підручників. Натомість – правові вікторини, моделювання різних ситуацій та можливість ознайомитись із роботою патрульних поліцейських. Фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували правопросвітницькі заходи у шкільних таборах міста Чернівці.

“Кожна дитина має право на повагу до своєї честі та гідності, на захист від насильства, на повагу до приватного життя, - наголосила фахівчиня системи безоплатної правової допомоги Аліна Зузуля. - До прикладу, якщо дитині забороняють розповідати батькам якусь інформацію – ймовірно, що її права порушують. У такому разі варто звертатися за допомогою до дорослих”.

439-2

Чи не найбільше захопило дітей знайомство з представниками патрульної поліції в Чернівецькій області. Вони розповіли про діяльність патрульних поліцейських, моделювали різні ситуації, зокрема «Я і незнайомець». Літо для дитини має бути не лише цікавим, веселим, пізнавальним, а й безпечним! З цієї причини школярам нагадали про правила поведінки під час канікул.

439-3

Замість типових лекцій - правові вікторини та правові лабіринти. Учні дізнались, що відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” усі діти мають право безоплатно отримати усі види правових послуг. Зокрема правові консультації та роз’яснення, а у разі потреби — буде призначено адвоката за рахунок держави для представлення інтересів у суді. Водночас учням пояснили, що можна зателефонувати та проконсультуватися у юристів з питань правового характеру за безоплатним номером 0 800 213 103.

439-4

На завершення зустрічі серед школярів було розповсюджено тематичні буклети “Твої права — твій надійний захист”, а також «Паспорти прав дитини» із контактними даними найближчого місцевого центру, куди можна звернутися за безоплатною правовою допомогою.

439-5

439-6

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua