Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

У Чернівцях для дітей з інвалідністю влаштували яскраве свято

Деталі

 dity1  Справжнє свято з розвагами та подарунками організували 11 липня 2019 року для маленьких чернівчан з інвалідністю. Захід відбувся у Буковинському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Особлива дитина». Кожна дитина мала змогу відчути себе поліцейським, ознайомитись з поліцейськими атрибутами та приміряти їх, а батьки отримати правову консультацію від фахівців системи безоплатної правової допомоги  в   рамках   правопросвітницького   проекту  «Я МАЮ ПРАВО». 

     

  Діти мали змогу спробувати себе у ролі поліцейських. Охочих сісти у авто патрульних і бодай на кілька хвилин стати напарником начальника сектора зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області Ігоря Пастуха – не бракувало. Під час гри патрульний поліцейський також розповів, як поводитися із незнайомими людьми, нагадав дітям правила дорожнього руху. Перегляд інформаційних відеосюжетів про роботу поліцейського, моделювання ситуацій, які можуть трапитись, поліцейські також відповідали на запитання присутніх.dity2

«Кожен може отримати безоплатні консультації та роз’яснення з питань правового характеру у центрах та бюро правової допомоги, незалежно від рівня доходів. У разі потреби визначені категорії громадян мають змогу скористатись послугами адвоката, роботу якого оплачує держава», - розповіла фахівець системи безоплатної правової допомоги Аліна Зузуля.

  Також на заході були присутні представники ГО «Захист», метою діяльності якої є захист соціальних, творчих, економічних, наукових, культурних інтересів людей, яким встановлено інвалідність.

   Не залишилась малеча й без подарунків — кожен отримав світловідбиваючий флікер, дитячу художню книжку та буклети на правову тематику.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua