Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

   

Право на чесну платіжку!

Деталі

436-1Як діяти в разі отримання нечесної платіжки та як домогтися перерахунку вартості опалення? Про це 15 липня 2019 року технічним працівникам Сокирянської загальноосвітньої школи під час заходу розповіла фахівець системи безоплатної правової допомоги.

Відповідно до постанови Уряду від 26 червня №560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», запроваджується гранична ціна на послуги для населення міст обласного значення і Києва з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води на опалюваний період 2019/20 років.

Гранична вартість тепла зафіксована на рівні 1 400 грн за 1 Гкал за наявності лічильника або 35,21 грн за один квадратний метр опалювальної площі у разі відсутності лічильника.

На гарячу воду по всій Україні встановлено граничний тариф для населення на рівні 83,66 грн за один кубічний метр за наявності сушарок та підключення їх до систем постачання гарячої води; 75,74 грн за один кубічний метр – у разі їх відсутності.

«Мін’юст запустив калькулятор тарифів, тож тепер громадяни можуть самостійно розрахувати вартість економії. Він розміщується на сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції України. Також розроблено алгоритм дій для споживачів житлово-комунальних послуг, які хочуть захистити свої права у разі, якщо органи місцевого самоврядування не виконують рішення Уряду», - роз’яснила головний спеціаліст Сокирянського бюро правової допомоги Олександра Івасюк.

Отже, кожен охочий може перевірити на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування, який встановлює тариф на послуги теплопостачання та постачання гарячої води, чи здійснено перерахунок тарифів відповідно до рішення Уряду.

Зокрема, якщо орган місцевого самоврядування не перерахував тарифи, потрібно звернутися на Урядову гарячу лінію або направити звернення на адресу Уряду, повідомивши про бездіяльність влади на місцях. Також потрібно звернутися безпосередньо до органу місцевого самоврядування з вимогою щодо виконання рішення Уряду, після цього – до постачальника послуги для перерахунку ціни за опалення. (Посилання на відповідні зразки документів для перерахунку ціни: https://minjust.gov.ua/news/info/zrazki-dokumentiv-schodo-pererahunku-tsini-na-opalennya).

Захід організовано у рамках правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції України «Я маю право на чесну платіжку».

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: смт Кельменці, вул. Довженка, 9, тел. (0 3732) 2-02-01.
До фахівців Сокирянського бюро правової допомоги можна звертатися за адресою: м. Сокиряни, вул. Центральна, 41А, тел.(0239) 2-03-68.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні)

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua