Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Деталі

434-1Щороку світова спільнота відзначає 30 липня як Всесвітній день протидії торгівлі людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. В цей день увага громадськості привертається до глобальної проблеми, через яку мільйони жінок, чоловіків та дітей по всьому світу опиняються у важкому положенні, ставши жертвами торгівлі людьми. Громадян заохочують активно протистояти цьому злу та допомагати жертвам насилля. До акцій, організованих Міністерством соціальної політики України, долучились працівники системи безоплатно правової допомоги Чернівецької області. З цієї нагоди проводилось масове інформування громадян на тему: «Як протидіяти торгівлі людьми й не стати жертвою злочинців?». Зокрема, на автовокзалі м. Чернівці з громадянами спілкувались фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькі області та Чернівецького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Торгівля людьми – це купівля та продаж чоловіків, жінок і дітей з метою подальшої експлуатації всередині країни та поза її межами.

Визначають п’ять форм торгівлі людьми:
• Трудова експлуатація (чоловіків, жінок та дітей змушують працювати проти їх волі під загрозою насильства чи іншого покарання).
• Торгівля органами (добровільне чи примусове вилучення органів з метою подальшого продажу).
• Сексуальна експлуатація (дорослих та дітей внаслідок обману, примусу, погроз чи інших засобів маніпуляції втягують до проституції, зйомок в порнографічних фільмах тощо).
• Втягнення у злочинну діяльність (людям обіцяють вигідне працевлаштування, але застосовуючи різні засоби впливу та залякування, їх змушують порушувати закон: перевозити наркотики чи інші заборонені речовини).
• Примусове жебрацтво (примус людини до жебрацтва із застосуванням погроз, маніпуляцій та вимог відшкодувати непосильне боргове зобов’язання).

434-2

«Якщо Ви потрапили у скрутну ситуацію за скрутну ситуацію за кордоном, можете звернутися до: посольств або консульських установ України за кордоном, державних, міжнародних організацій, що надають допомогу мігрантам, місцевих правоохоронних органів, організацій української діаспори», - роз’яснювала фахівчиня системи безоплатної правової допомоги жителям міста Чернівці.

434-3

Якщо Вас позбавили документів, консульська установа має докласти зусиль для встановлення Вашої особи та якнайшвидшого повернення до України. Наявність у Вас копії закордонного паспорта значно пришвидшить цей процес.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу можна до Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua