Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Кава із юристом. На Буковині безоплатно консультують учасників АТО та переселенців.

Деталі

433-1Отримати безоплатну юридичну консультацію та ще й випити смачної кави, поласувати солодощами мають змогу внутрішньо переміщені особи та учасники антитерористичної операції. За ініціативи «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях відбувається серія семінарів. Юридичні консультації охочим буковинцям надають фахівці системи безоплатної правової допомоги та відповідають на запитання соціальні працівники.

Подібні семінари вже відбулися у Вижницькому, Кіцманському, Глибоцькому та Кельменецькому районах. А 16 серпня 2019 року один з таких семінарів відбувся у Чернівцях.

«Ресурсний центр Кольпінга» у Чернівцях вже кілька років піклується переселенцями та учасниками (членами родин) учасників АТО. У нас з’явилась ідея організувати ряд семінарів «Кава з юристами», покликаних надати безоплатні юридичні консультації. З цією метою ми зателефонували директору Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадію Мунтяну. Він миттєво відреагував і завдяки цьому охочі буковинці під час неформального спілкування мають змогу отримати безоплатні консультації юристів», - розповів регіональний координатор «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях Дмитро Заплітний.

433-2

Такі зустрічі дійсно потрібні. У цьому переконані не лише організатори, а й соціально вразливі категорії осіб. Оскільки перш ніж організувати подібні семінари, представники громадської організації провели анкетування і дізнались про потреби учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

«Надзвичайно важливо проводити подібні зустрічі і розповідати іншим про те, що такі організовують на Буковині, оскільки наразі чимало побратимів не знають про можливість отримати безоплатну юридичну допомогу, - розповів учасник АТО Олександр Соколовський. - На таких зустрічах вони можуть отримати відповіді не лише щодо отримання земельних ділянок, пільг учасникам АТО, а й будь-яких інших питань. До прикладу, оформлення спадщини, виїзду з дитиною за кордон, аліментів, нарахування пенсії їм або їхнім родичам».

433-3

«Громадяни мають змогу отримати безоплатні юридичні консультації та роз’яснення у центрах та бюро правової допомоги. Водночас ми максимально готові й надалі залучати наших працівників, а саме Чернівецького, Вижницького та Кельменецького місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги у семінарах «Кава з юристом». Цей формат роботи ефективний: у невимушеній атмосфері громадянам легше розкритись і розповісти про питання, які їх турбують», - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

Подібні семінари на різну тематику й надалі відбуватимуться на Буковині. У разі, якщо така інформація зацікавила громадян, вони можуть зателефонувати представникам «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях (тел.: (066) 819 19 14). Свої пропозиції вони можуть також надіслати на електронну пошту ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.
Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.
Звернутися по допомогу до фахівців Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: смт Кельменці, вул. Довженка, 9, тел. (0 3732) 2-02-01.
Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел. (0 3730) 2-31-58.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua