Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

   

Мультики допомагають побороти булінг! У Чернівцях для вихованців притулку організували захід.

Деталі

431-1Як варто вирішувати конфлікти, а як ні? Цьому вихованців Притулку для дітей служби у справах дітей Чернівецької облдержадміністрації навчали казкові герої, адже саме вони досить часто слугують прикладом для дітей. Спеціальні завдання та перегляд тематичних мультиків: правопросвітницький захід організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Незвичні діти, які з різних причини відрізняються від інших. Їх уособлює їжак на ім’я Генрі. Він би з радістю подружився з однолітками, однак спілкуватись і гратися йому заважають колючки, через які він і сам страждає. Смуток замінює посмішка, коли їжачок отримує від однокласників подарунок, завдяки якому вони можуть дружити і гратися. Без повчальних лекцій, а завдяки зворушливому мультфільму вихованці притулку навчались, як більш терпимо ставитись один до одного і знаходити спільну мову із різними дітьми.

431-2

Від перегляду до обговорення. Вихованці притулку спільно із фахівцем системи безоплатної правової допомоги спілкувалися про види булінгу, як цьому ганебному явищу запобігти і куди у таких випадках звертатись по допомогу.

«Діти копіюють поведінку дорослих, але не лише. Вони також наслідують героїв мультфільмів та кіно. Наше завдання донести важливу інформацію у найбільш доступній для дітей формі. Різноманітні ігри, мультфільми – одні з найкращих помічників. Вже змалечку діти мають бачити правильні моделі поведінки, знати про свої права і знати, як їх відстоювати у правовий спосіб», - розповіла начальник відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Ольга Андріцька.

431-3

Вихованцям притулку нагадали, що за булінг (цькування) передбачена відповідальність. Вони залюбки відповідали на запитання і спільно дали відповідь, куди діти можуть звертатись у подібних ситуаціях. Зокрема:
• у поліцію;
• до керівника закладу освіти;
• до батьків або дорослих, яким довіряють;
• до психолога;
• на Національну «гарячу» лінію 116 111 за консультацією;
• до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги (0 800 213 103).

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua