Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Як комунікувати так, аби отримати найкращий результат? Тренінг «Ефективна комунікація» організували на Буковині.

Деталі

428-1Що значно полегшує і допомагає якісно виконати поставлені завдання? Найперше, вміння правильно складати алгоритм роботи і знаходити спільну мову з колегами та партнерами. Як це краще робити? Цьому навчалися один в одного, ділилися досвідом фахівці центрів та бюро правової допомоги Буковини. Тренінг відбувся 30 серпня 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Шість простих кроків, які є запорукою успішного виконання завдання:
1)Опишіть суть (Чому важливо?);
2)Опишіть завдання (Що робити?);
3)Вкажіть терміни (Коли виконати?);
4)Допоможіть з ресурсом (Як робити?);
5)Перевірте розуміння (Як будете виконувати?);
6)Домовтеся про моніторинг (Як часто та яким чином?).

428-2

Учасники тренінгу розповіли про свій досвід щодо складання алгоритму роботи. Обговорили можливі ризики та як їм запобігти.

428-3

Від питань організаційних до креативних. Далі йшлося про організацію правопросвітницьких заходів. Кожен місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги мав час, аби презентувати себе, розповісти про співпрацю з партнерами і найкращий досвід щодо організації правопросвітницьких заходів.

428-4

«Хочеш утримати увагу аудиторії, отже використовуй щось нове або незвичне. Запасайся реквізитом, використовуй фліпчарти або офісні дошки і обов’язково створюй щось «наживо». Варто також залучати аудиторію, використовувати формат «запитання – відповідь». Ефективною є також робота у міні - групах, де присутні мають змогу обговорити почуте і висловити свої ідеї», – розповіла начальник відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Ольга Андріцька.

Фахівці системи безоплатної правової допомоги ділилися досвідом, генерували креативні ідеї, «прокачували» свої навички внутрішньої та зовнішньої комунікації. Насамкінець аналіз Facebook - сторінок, робота над помилками, учасники тренінгу-практикуму озвучили власні ідеї та поради, як написати цікаву новину. Особливу увагу приділили питанням якості інформаційного контенту, його відповідності сучасним стандартам журналістики і запитам цільової аудиторії.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua