Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

У країні дитячих прав побували учні Путильщини

Деталі

427-1Мандрували до країни дитячих прав, навчились користуватись картою «Прав дитини» та ще й дізнались, як захищати свої права. Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організував правопросвітницький захід для учнів молодших класів Сергіївської загальноосвітньої школи.

Діти ділилися своїм баченням права на життя, любов і піклування, на повноцінне харчування, освіту та відпочинок, на медичну допомогу, а ще – права на захист. Інтерактивні ігри, малюнки і жваве спілкування – саме такий формат використала фахівець Путильського бюро правової допомоги Тетяна Різак, щоб донести учням інформацію, яка лежить в основі Конвенції про права дитини.

«Чотири принципи лежать в основі Конвенції про права дитини, серед яких недопущення дискримінації, врахування інтересів дитини, право на життя, виживання і розвиток, а також повага до поглядів дитини», - звернула увагу Тетяна Різак.

427-2

Конвенція про права дитини отримала найбільш широке міжнародне визнання серед усіх документів з прав людини, її ратифікували всі країни світу, за винятком двох. Конвенція поєднує в одному документі весь спектр прав людини, що мають відношення до дітей – громадянських, політичних, економічних, соціальних і культурних прав. У 41 статті конвенції викладені права людини, якими володіє кожна дитина у віці до 18 років і які необхідно поважати і захищати. Зокрема:
• Дитина має право на збереження своєї індивідуальності і громадянства.
• Дитина має право вільно висловлювати свої думки; це право включає свободу шукати, одержувати і передавати інформацію та ідеї будь-якого роду.
• Дитина має право на освіту. Держава вводить обов’язкову, доступну і безоплатну початкову освіту, сприяє розвитку різних форм середньої освіти, забезпечує її доступність для всіх дітей.
• Дитина має право на відпочинок і дозвілля, право брати участь в іграх та вільно брати участь у культурному житті, а також займатися мистецтвом.
• Жодна дитина не може бути об’єктом свавільного або незаконного втручання в здійснення її права на особисте і сімейне життя, недоторканність житла, таємницю кореспонденції або незаконного посягання на її честь і гідність.

Усі статті Конвенції про права дитини за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_021

Захід відбувся у межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел.: (0 3730) 2-31-58, мобільний телефон: 0687422456.
Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (03738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua