Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

   

Торгівля людьми – сучасне рабство. Як не перетворитись на товар, розповіли на Путильщині.

Деталі

424-1Із 1991 року понад 230 000 українців стали жертвами торгівлі людьми, згідно із даними Міжнародної організації з міграції. Щоб убезпечити тих, хто у пошуках роботи вирушає за кордон, на Путильщині організували семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Присутні переглянули документальний фільм «Життя на продаж», який демонструє реальні події та справжні свідчення тих, хто постраждав від торгівлі людьми.

Дизайнер інтер’єрів Марина замість швейної фабрики потрапляє у заміський бордель, де її б’ють, ґвалтують, аж поки одного разу не викидають із вікна. Цю реальну історію для фільму «Життя на продаж» режисера Віри Яковенко погодилась розповісти жінка, яка постраждала від сучасного рабства. За оцінкою Інституту демографії у 2018 році загальна кількість українців, які одночасно працюють за кордоном, становила від 1,5 до 5 мільйонів людей.

«Скільки ще подібних історій, але замовчаних? Відповідь на це запитання не в змозі дати жоден, оскільки українці в пошуках роботи поза межами своєї країни частіше покладаються на друзів і родичів, ніж на офіційних посередників. У таких випадках зростає ризик потрапити у трудове рабство. Як убезпечити себе від цього? Про це ми інформуємо громадян під час правопросвітницьких заходів», - розповіла фахівець Путильського бюро правової допомоги Тетяна Різак.

Поради, на які варто звернути увагу, шукаючи роботу за кордоном:

• Підписуйте лише документи, складені зрозумілою Вам мовою.
• Не погоджуйтеся на нелегальну роботу.
• Легальна праця можлива тільки з дійсною робочою візою.
• Не залишайте свого паспорта в заставу та не віддавайте його роботодавцям.
• Зробіть копії своїх документів та тримайте їх окремо від оригіналів.
• Підтримуйте постійний контакт зі своїми близькими.
• Домовтеся про кодову фразу, яка допоможе сповістити близьких, що ви потрапили в біду.
• Дізнайтеся контакти найближчого посольства України та у разі небезпеки телефонуйте туди.
• Перед від'їздом за кордон ви можете добровільно зареєструватися на сайті Міністерства закордонних справ України в системі «ДРУГ» (https://friend.mfa.gov.ua), завдяки якій посольства чи консульства України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами.

Контактна інформація!
Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел.: (0 3730) 2-31-58, мобільний телефон: 0687422456.
Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (03738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua