Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

   

У центрі Чернівців школярі створили антибулінгові малюнки

Деталі

422-1Яскраві, позитивні, із закликом «Булінг – це не круто!». На Соборній площі Чернівців просто неба учні різних шкіл створювали антибулінгові малюнки. Творчий захід у Всеукраїнський тиждень протидії булінгу ініціював Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

«Жодних обмежень! Малюйте, як бажаєте! Єдина вимога – усі малюнки має об’єднувати спільна тематика: ««Булінг – це не круто!». Ми роз’яснили це учням і були щиро вражені, коли малюнки наповнили не лише різнокольорові зображення, а й дуже потужні слова підтримки для тих, хто, можливо, зіштовхувався із таким негативним явищем, як шкільне цькування», - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

422-2

Поради від переможців, як боротись із булінгом, які вони залишили на своїх малюнках:
• «Булінг – це не круто!».
• «Сіяй, як сонечко, будь дружнім!».
• «Давай, давай насмішки перемагай!».
• «Ти зможеш, я вірю в тебе!».
• «Живіть дружно!».
• «Не звертай увагу на думку інших! Ти особистість! Вір у себе!».

422-3

422-4

Окрім позитиву, переможці отримали ще й подарунки: міні - рюкзаки «Право з тобою» та значки «Безоплатна правова допомога». Водночас фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нагадали учням шкіл про види булінгу та куди варто звертатись у таких випадках по правову допомогу.

Опісля на Соборній площі Чернівців відбулись масові танці проти булінгу. Акцію зорганізувало Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області разом із хореографом Іваном Величком, а також партнерами, які допомагають реалізувати загальнонаціональний проект «Я маю право». Усе для того, щоб привернути увагу до проблеми цькування у школі, пояснити дітям відповідальність за булінг та навчити, як діяти у випадку порушення їхніх прав. «На Буковині впродовж тижня відбувалися різні правопросвітницькі заходи: правові уроки, круглі столи, семінари, під час яких правники розповідали про те, що таке булінг, як відрізнити цькування від звичайного конфлікту та які види булінгу існують. А танець проти булінгу – це наша спільна активність, яка об’єднує шкільні колективи. Ми намагалися показати, що булити не круто. Круто – проводити разом час і бути дружними», - зазначає начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук.

422-5

«Мені дуже сподобалось, оскільки така тема, як «Стоп боулінг!», дуже важлива, оскільки у наш час багато цькування у школах», - розповіла учениця Чернівецької школи №19 Яна Лісовська.

До креативного заходу долучилось багато партнерів. Вони розмістили інформаційні ятки, тож діти мали змогу поспілкуватись із поліцейськими, дізнатись, які громадські організації захищають права громадян і дізнатись про установи, які допомагають молоді розвивати таланти. Кожен охочий мав змогу отримати інформаційні буклети, зокрема на правову тематику.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua