Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

Чому не варто булити! Про відповідальність за цькування розповіли школярам.

Деталі

419-1Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об'єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? Чи можна запобігти виникненню таких ситуацій? Про це розповіли спеціалісти Сокирянського та Хотинського бюро правової допомоги учням Кулішівської школи та Хотинської гімназії.

В українському суспільстві нині багато говорять про толерантність. Водночас найпоширенішими проблемами у колективах є булінг та мобінг (насильство у сфері праці). Чому не варто булити і яка відповідальність передбачена за цькування? Про це фахівці системи безоплатної правової допомоги інформують під час правопросвітницьких заходів.

«Якщо насилля в дитячому віці використовують як спосіб вирішення проблеми, то у дорослому віці його сприйматимуть як норму», - зазначила фахівець системи безоплатної правової допомоги Яна Ясінська .

Спеціалісти роз’яснили учням Хотинщини та Сокирянщини, яка відповідальність настає за булінг. Кодекс України про адміністративні правопорушення (стаття 173-4) передбачає адміністративну відповідальність. Вчинення булінгу неповнолітньої чи малолітньої особи карається штрафом від 850 до 1700 гривень або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

Знущання, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, карається штрафом у розмірі від 1700 до 3400 гривень або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

У разі цькування неповнолітнім від 14 до 16 років нести відповідальність доведеться їхнім батькам або особам, що їх заміняють.

Передбачена відповідальність не лише за цькування, а й за приховування фактів булінгу.

Якщо керівник закладу освіти не повідомить поліцію про відомі йому випадки цькування серед учнів, його оштрафують на суму від 850 до 1700 гривень або призначать виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до 20 % зарплати.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: смт Кельменці, вул. Довженка, 9. Тел.:(0 3732) 2-02-01.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua