Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Безоплатна правова допомога на Буковині: виклики та успіхи на шляху до соціальної справедливості

Деталі

418-1«Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості» - на таку тему з журналістами під час прес-конференції у Чернівцях спілкувалися буковинські фахівці з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Мовилося передусім про тенденції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні та на Буковині загалом. Окрім того, на заході презентували український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян.

«Центри з надання безоплатної правової допомоги нині є інструментом для захисту громадян та встановлення соціальної справедливості. На сьогодні у нас функціонує одна з кращих систем безоплатної правової допомоги в світі (щодо доступності, обсягу правової допомоги, охоплення соціальних груп), про що зазначалось на 1-й Київській міжнародній конференції з безоплатної правової допомоги «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості», - зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

418-2

Правову допомогу у центрах та бюро правової допомоги отримали більш ніж півмільйона українців. На Буковині від початку створення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по серпень 2019 року адвоката за рахунок держави та представника у суді отримали понад 9,5 тисяч осіб.

«Звертаються переважно вразливі категорії громадян і тому потрібен до них особливий підхід, - розповів директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. - Бачимо останнім часом тенденцію до збільшення таких звернень, а це свідчить про те, що люди вірять нам, громадяни звертаються по правову допомогу і ми допомагаємо їм вирішувати їхні питання у правовий спосіб».

418-3

Фахівець Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Пилип’юк озвучив, які запитання найбільше цікавлять громадян. Зокрема ті, які пов’язані із сімейним та земельним правом, а також щодо отримання пенсій.

«Найкращим результатом роботи центрів та бюро правової допомоги є те, що люди нам довіряють, а 85% справ, які ведуть наші адвокати, завершуються на користь клієнтів», - резюмував директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

Під час прес-конференції були представлені відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги. Конкретні приклади успішних справ на Буковині озвучив адвокат Валентин Паланійчук, який співпрацює із системою безоплатної правової допомоги. Зокрема він допоміг учаснику бойових дій отримати одноразову грошову допомогу, яку не виплачували українському захиснику.

Йшлося під час прес-конференції і про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

«Система безоплатної правової допомоги надзвичайно успішно працює. Я пишаюсь тим, що ми є партнерами і не лише в рамках нашого проекту «Я маю право», - відзначила керівник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук.

Насамкінець присутнім нагадали, що усі послуги у центрах та бюро правової допомоги безоплатні для клієнтів!

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua