Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Тренінг Київ вересень 2014

Деталі

З 13 по 15 вересня 2014 року у Конгрес Готелі «Пуща» відбулася перша частина тренінгу для адвокатів-тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему «Дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод, із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги».1

У рамках першого дня  учасники розглянули питання встановлення психічного розладу підозрюваного, обвинуваченого, засудженого на відповідній стадії кримінального провадження і здійснення примусових заходів медичного характеру та дії захисника у кримінальному провадженні про застосування примусових заходів медичного характеру.

Була розглянута практика Європейського суду щодо запобігання катуванням або нелюдському чи такому, що принижує гідність поводженню або покаранню, її загальні принципи та кращі міжнародні практики, а також ознайомлено учасників заходу з імплементацією практики на національному рівні.

23

Другій день тренінгу організатори присвятили удосконаленню навичок проведення презентацій та навчальних занять, а також невербальної комунікації, обговоренню методики проведення опитування адвокатів з питань реформування кримінальної юстиції в Україні.

Протягом другого дня тренінгу адвокати обговорили порядок дій захисника у кримінальному провадженні щодо забезпечення права на охорону здоров’я та медичну допомогу, а також про застосування примусових заходів виховного характеру.

Крім цього, було представлено до обговорення 2 проекти методичних рекомендацій для адвокатів на теми «Дії захисника у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру» та «Дії захисника із забезпечення доступу до належної медичної допомоги».

Третій день тренінгу пройшов у рамках роботи секції «Проблемні питання, пов'язані із діями захисника на підставі угод»
4 

Тренінг відбувся за участі  експертів:

Дмитра Філіпенка, заступника директора Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права в Україні;

Марка Сегала, головного експерта Компоненту № 4, проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»;

Миколи Гнатовського, заступника голови Європейського комітету проти тортур;

Миколи Сіоми, виконавчого директора Української фундації правової допомоги;

Єлизавети Ковтюк, судді Верховного суду України;

Радмили Гревцової, адвоката, к.ю.н., доцента, директора Навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, директора НДІ медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, члена Ради Директорів Всесвітньої асоціації медичного права;

Сергія Шума, кандидата медичних наук, заступника директора УНДІ соціальної і судової психіатрії та наркології Міністерства охорони здоров’я України, судового експерта;

Сергія Кириченка, адвоката;

Вікторії Кириченко, юриста, помічника адвоката.

Надії Стефанів, судді Апеляційного суду Івано-Франківської області;

Катерини Кармазіної, адвоката, адвоката-тренера.

Координаційний центр з надання правової допомоги на тренінгу представляли директор Андрій Вишневський, заступник директора Віталій Баєв, начальник відділу моніторингу якості безоплатної правової допомоги Вікторія Мітько, та заступник начальника відділу розвитку людського потенціалу системи безоплатної правової допомоги Юлія Лісова.

Від Чернівецької області для участі у тренінгу були делеговані адвокати - тренери/модератори Чабан АллаВасильєв Єгор та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Чернівецького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокат - тренер/модератор Меленюк Олена.

 Зазначений захід було організовано Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з Американською асоціацією юристів "Ініціатива з верховенства права", Проектом ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та Українською фундацією правової допомоги.

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua