Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч з директором координаційного центру

Деталі

3 жовтня 2014 року відбулася робоча поїздка директора Координаційного центру з надання правової допомоги А.Вишневського до Чернівецької області.

В ході цієї поїздки А. Вишневський провів нараду з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в Чернівецькій області.

На нараді також були присутні: Директор Чернівецького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А. Мунтяну; Голова Ради адвокатів Чернівецької області А. Єзерська; Заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги В. Баєв; Заступник директора Американської асоціації юристів «Ініціативи з верховенства права» Д.Філіпенко;Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Чернівецького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги О. Меленюк; Начальник відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі І.Довганюк та адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в Чернівецькій області.

Робоча нарада відбулася об 15.00 год. в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації, в залі засідань № 418.2a

Захід висвітлювався представниками ЗМІ, в тому числі і  у прямому ефірі. 

Під час наради директором Координаційного центру А. Вишневським було представлено презентацію на тему «Безоплатна правова допомога: свіжі ідеї та нові виклики».

Крім того, між учасниками зустрічі відбулося обговорення актуальнихта проблемних питаньпро стан надання БВПД по Україні та по Чернівецькій області. Зокрема учасники наради обговорили питання відносин між адвокатами БПД та адвокатами, які не надають безоплатну правову допомогу, впровадження стандартів якості надання  безоплатної вторинної  правової допомоги, нову постанову, якою передбачено оплату послуг адвокатів БПД та підвищуючих коефіцієнтів у випадку досягнення адвокатом позитивних для клієнта результатів, які збільшують розмір оплати та інші актуальні  питання.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua