Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Підсумки 6-го конкурсу адвокатів

Деталі

323 адвокати успішно пройшли 6-ий конкурс з відбору адвокатів до системи БПД

Підбито підсумки за результатами 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Усі три етапи конкурсу успішно пройшли 323 адвокати.

Адвокати, які набрали необхідну кількість балів, будуть включені до локальних реєстрів адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Нагадаємо, що мінімальний прохідний бал, достатній для включення в реєстр адвокатів, становив 3,7 бала (прим. – під час попередніх конкурсів прохідний бал становив від 3 до 3,6 балів).

Так, усього для участі у 6-ому конкурсі було подано 463 заяви в 24-х областях України та м. Київ. На тестування з’явилося 430 адвокатів. За результатами усіх трьох етапів конкурсу 323 адвоката набрали необхідну кількість балів для включення в реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. 

У той же час, ця цифра не враховує конкурсні результати у Полтавській області (де участь у письмовому тестуванні прийшли взяти 17 адвокатів) у зв’язку з порушенням порядку проведення тестування претендентів секретарем конкурсної комісії та перенесенням строків проведення 2-го та 3-го етапів конкурсу у регіоні.

Найбільше адвокатів відібрано у Дніпропетровський (53), Харківській (30) та Вінницькій (21) областях. У трьох областях, а саме Житомирській, Київській та Черкаській у рамках 6-го конкурсу до системи БПД не відібрано жодного із 20-ти адвокатів, які подали заяви на участь у конкурсі в цих регіонах.

Таким чином, усього по Україні кількість відібраних адвокатів по відношенню до тих, які взяли участь у тестуванні, становить 78%. У розрізі ж регіонів – у низці областей цей показник становить від 91 до 100 % (Рівненська – 91%; Чернігівська – 93%; Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Харківська та Хмельницька – по 100%). У той же час, в Чернівецькій області та м. Київ лише чверть претендентів (25%) пройшли усі його етапи.

На думку директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського, така суттєва відмінність результатів в окремих регіонах може свідчити як про різний рівень професійної кваліфікації претендентів, так і про неоднаковий ступінь об’єктивності та дотримання порядку проведення конкурсу з боку конкурсних комісій, які їх оцінюють. В обох випадках очевидною є необхідність суттєвого підвищення вимог при допуску до професії адвоката.

«Порядок 6-го конкурсу, як і попередніх, не змінювався, однак були дещо скориговані критерії відбору через прохідний бал – цього разу він був найвищим за весь час проведення конкурсів.Це зумовлено послідовною орієнтацією на відбір до системи кращих спеціалістів: висококваліфікованих, досвідчених та правильно мотивованих. – коментує  Андрій Вишневський. – Все ж, результати конкурсу показали, що нам слід удосконалити процедуру та посилити незалежне спостереження за роботою конкурсних комісій. Це обов’язково буде враховано при проведенні наступних конкурсів».

Андрій Вишневський зазначає, що окремо слід розглядати ситуацію із проведенням конкурсу у Донецькій та Луганській областях (прим. –  кількість адвокатів, що продовжують надавати безоплатну вторинну правову допомогу в регіоні складає лише 47 та 18 адвокатів відповідно), де показник учасників тестування та фактично відібраних теж складає 100%. В умовах, що склалися в цих регіонах у зв’язку із бойовими діями, багато із адвокатів полишили області та не ведуть адвокатської діяльності на їх території. Тому, природно, конкурсні комісії у ході 6-го конкурсу були орієнтовані на залучення до системи якомога більшої кількості фахівців у цих регіонах.

Координаційний центр вітає адвокатів із успішним проходженням конкурсу. Бажаємо професійних успіхів у системі безоплатної правової допомоги!

2 konk adv

 У Чернівецькій області, для участі у 6-ому конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, заяви подали 9 адвокатів. На тестування з’явилося 8 адвокатів. За результатами усіх трьох етапів конкурсу 2 адвоката набрали необхідну кількість балів для включення в реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги вітає адвокатів Чернівецької області Єршова Сергія Володимировича та  Палія Дмитра Васильовича із успішним проходженням конкурсу.

 

 

 

 

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua