Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Анонс "Круглий стіл"

Деталі

“Підвищення професіоналізму адвокатів як невід’ємний елемент ефективності системи БВПД”

foto pres anons

 19 березня 2015 року о 15:00 годині в Чернівецькій обласній державній адміністрації за адресою м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, зала селекторних нарад (к. № 418) відбудеться круглий стіл на тему “Підвищення професіоналізму адвокатів як невід’ємний елемент ефективності системи БВПД”, метою якого є обговорення проблемних питань, що можуть виникати при взаємодії між системою надання безоплатної правової допомоги та адвокатурою; стимулювання регіональних ініціатив, спрямованих на реалізацію Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги між Національною асоціацією адвокатури України та Міністерством юстиції України; поглиблення співпраці між органами адвокатського самоврядування та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 Захід організовується Чернівецьким обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 Під час круглого столу заплановано обговорення конкретних проблемних питань, що виникають під час надання адвокатами безоплатної правової допомоги, зокрема:

 

 • які вимоги до професійної етики адвокатів постають у зв'язку з реалізацією на практиці ст. 53 Кримінального процесуального кодексу України (залучення захисника до проведення окремої процесуальної дії)?
 • яке співвідношення конституційних прав на захист, на вільний вибір захисника та на безоплатну правову допомогу? які можливості для вільного вибору захисника у випадку надання безоплатної вторинної правової допомоги?
 • як запобігти залученню до кримінальних проваджень «міліцейських адвокатів» слідчими?
 • як удосконалити порядок та умови проведення конкурсу адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги?
 • якими повинні бути умови укладення контрактів між адвокатами та центрами з надання безоплатної правової допомоги?
 • яка практика роботи комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги?
 • скільки і які саме скарги надходять на адвокатів у зв'язку з наданням ними безоплатної вторинної правової допомоги? що слід у зв'язку з цим слід врахувати у своїй роботі центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги?
 • як забезпечити прозорість при розподілі справ між адвокатами з метою підвищення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги та запобігання корупції?
 • якими повинні бути стандарти якості надання безоплатної правової допомоги в цивільних і адміністративних справах?
 • як ради адвокатів регіонів можуть використовувати модель і ресурси каскадних тренінгів системи безоплатної правової допомоги для підвищення кваліфікації адвокатів?
 • чи доцільно й надалі приховувати прізвища адвокатів у рішеннях ВКДКА і КДКА? як це узгоджується з публічно-правовою природою інституту адвокатури та необхідністю підвищення етичних стандартів адвокатської діяльності?
 • як забезпечити спільними зусиллями рад адвокатів регіонів та центрів з надання безоплатної правової допомоги подальшого виділення робочих приміщень для адвокатів, насамперед, у судах першої інстанції?

До обговорення у рамках круглого столу запрошені представник Головного управління юстиції у Чернівецькій області, представники Ради адвокатів Чернівецької області, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» та адвокати, які надають безоплатну правову допомогу.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua