Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

   

Анонс "Круглий стіл"

Деталі

“Підвищення професіоналізму адвокатів як невід’ємний елемент ефективності системи БВПД”

foto pres anons

 19 березня 2015 року о 15:00 годині в Чернівецькій обласній державній адміністрації за адресою м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, зала селекторних нарад (к. № 418) відбудеться круглий стіл на тему “Підвищення професіоналізму адвокатів як невід’ємний елемент ефективності системи БВПД”, метою якого є обговорення проблемних питань, що можуть виникати при взаємодії між системою надання безоплатної правової допомоги та адвокатурою; стимулювання регіональних ініціатив, спрямованих на реалізацію Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги між Національною асоціацією адвокатури України та Міністерством юстиції України; поглиблення співпраці між органами адвокатського самоврядування та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 Захід організовується Чернівецьким обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 Під час круглого столу заплановано обговорення конкретних проблемних питань, що виникають під час надання адвокатами безоплатної правової допомоги, зокрема:

 

 • які вимоги до професійної етики адвокатів постають у зв'язку з реалізацією на практиці ст. 53 Кримінального процесуального кодексу України (залучення захисника до проведення окремої процесуальної дії)?
 • яке співвідношення конституційних прав на захист, на вільний вибір захисника та на безоплатну правову допомогу? які можливості для вільного вибору захисника у випадку надання безоплатної вторинної правової допомоги?
 • як запобігти залученню до кримінальних проваджень «міліцейських адвокатів» слідчими?
 • як удосконалити порядок та умови проведення конкурсу адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги?
 • якими повинні бути умови укладення контрактів між адвокатами та центрами з надання безоплатної правової допомоги?
 • яка практика роботи комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги?
 • скільки і які саме скарги надходять на адвокатів у зв'язку з наданням ними безоплатної вторинної правової допомоги? що слід у зв'язку з цим слід врахувати у своїй роботі центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги?
 • як забезпечити прозорість при розподілі справ між адвокатами з метою підвищення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги та запобігання корупції?
 • якими повинні бути стандарти якості надання безоплатної правової допомоги в цивільних і адміністративних справах?
 • як ради адвокатів регіонів можуть використовувати модель і ресурси каскадних тренінгів системи безоплатної правової допомоги для підвищення кваліфікації адвокатів?
 • чи доцільно й надалі приховувати прізвища адвокатів у рішеннях ВКДКА і КДКА? як це узгоджується з публічно-правовою природою інституту адвокатури та необхідністю підвищення етичних стандартів адвокатської діяльності?
 • як забезпечити спільними зусиллями рад адвокатів регіонів та центрів з надання безоплатної правової допомоги подальшого виділення робочих приміщень для адвокатів, насамперед, у судах першої інстанції?

До обговорення у рамках круглого столу запрошені представник Головного управління юстиції у Чернівецькій області, представники Ради адвокатів Чернівецької області, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» та адвокати, які надають безоплатну правову допомогу.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua