Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

У Вижниці розпочав свою роботу Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Vijnitsa okr centrВчора, 30 червня, відбулося засідання круглого столу на тему:  «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян». Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан, громадські активісти.

За повідомленням Юрія Сележана з ініціативи Міністерства юстиції України з 1 липня по всій Україні почнуть працювати 100 нових центрів безоплатної правової допомоги. На території Чернівецької області такі центри діятимуть у Чернівцях, Кельменцях та Вижниці.

У Вижниці зазначений центр знаходиться за адресою: вул. Українська, 100-Б. Звернутися до центру матимуть змогу жителі Вижницького та Путильського районів.

«Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді та не має достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника-адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта.
Послуги адвоката оплачує держава», - зазначив посадовець. За його словами, отримати допомогу зможуть малозабезпечені громадяни, пенсіонери, інваліди, діти-сироти та їх опікуни, учасники АТО та сім′ї загиблих воїнів, а також внутрішньо переміщені особи. Юрій Іванович також повідомив, що адвокати, які надаватимуть допомогу громадянам, були обрані вході прозорих конкурсів і є професіоналами своєї справи.

Також з метою надання консультаційних послуг клієнтам центр буде активно налагоджувати ефективний діалог з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, спеціалізованими комунальними установами тощо.
Відтак, громадяни, які звертатимуться до центру, будуть зорієнтовані куди йти та що робити, аби вирішити своє питання по суті. Для цього центр буде налагоджувати мережеву співпрацю з усіма організаціями, які надають допомогу людям щодо захисту їхніх прав.

Михайло Андрюк зауважив, що відкриття таких центрів – це прекрасний приклад української ініціативи на підтримку вразливих верств населення. Запевнив, що районна влада готова надавати необхідну організаційну підтримку Центру в плані налагодження роботи щодо надання населенню первинної допомоги у населених пунктах району.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua